CHPLİ BELEDİYELER ZOR ŞARTLARDA HİZMET VERİYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı ziyaret etti.

Ziyarettin duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Savaş, Orta Doğu’da yaşanan kaosun sosyolojik, psikolojik ve ekonomik olumsuz yansımalarını derinden hissettiklerini  belirterek, “10 yıldır şartların daha da zorlaştığı bir ortamda hizmet üretmeye çalışıyoruz. Yaptığımız en önemli çalışma Hatay’ın birlik, beraberlik ve bütünlüğünü gerçekleştirmek ve aynı zamanda geleceğe umutla bakmasını sağlamaktır” dedi.

ATACAK ÇOK ADIMIMIZ VAR

Hatay’ın bir şantiye alanı gibi olduğunu vurgulayan Lütfü Savaş, “Erzin’den Yayladağı’na kadar her yerde özellikle altyapı çalışması yürütüyoruz. Göreve geldiğimizde yağmur suyu, içme suyu ve kanalizasyon şebekesi, arıtma tesisi olmayan ilçelerimiz vardı. Şu anda 13. arıtma tesisini yapıyoruz. Sanayi sitelerinin altyapısını, yollarını ve ihtiyaçlarını biz gideriyoruz. Gidecek çok yolumuz, atacak çok adımımız var” ifadelerini kullandı.

ENGELLEMELERE RAĞMEN HİZMET

CHP lideri Kılıçdaroğlu, CHP’li belediye başkanlarının zor şartlar altında olmalarına ve engellemelere rağmen şikâyet etmeden görev yaptığını belirtti. Kılıçdaroğlu, Başkan Savaş’ın Hatay’a yaptığı hizmetler için övgü dolu sözler söyledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  “Var olan kaynakları en verimli şekilde kullanarak hizmet etmeniz Hatay halkının takdirini almış. Yaptıklarınızı görüyor, yakından takip ediyoruz. Sınırlı kaynaklarınızı çok verimli kullanıyorsunuz. Görevinizi başarıyla yapıyorsunuz. Yerel yönetimle halk arasında sıcak, samimi ve güvene dayalı bir ilişki kurmuşsunuz. Çalışmalarınızdan çok memnunuz. Güzel hizmetleriniz için size teşekkür ederim” dedi. (Haber Merkezi)



HABER BİLGİLERİ
Bu haber 29.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 146 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler