ALTIN VE PIRLANTA ÇADIR GÜNLERİNE YOĞUN İLGİ

Yılın en çok beklenen indirim günleri arasında yer alan Antakya Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri Palladium AVM’de yoğun ilgi altında devam ediyor. 21-24 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen etkinlik ilk gün VİP günü ile başlarken yüzlerce model altın ve pırlanta ürünlerinin yüzde 50’ye varan indirimlerle müşterilerin karşısında olan Antakya Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri yarın sona erecek. Güneyler Altın ve Mücevherat  Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güney,Genel Müdür M.İlker Karaoğlan ve Mağaza Müdürü Atasay İbrahim Elveren’in hazır bulundukları Antakya Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri programında % 50 indirimin yanı sıra bazı ürünlerde zararına satışlar yapıldı.

Mücevherat ürünlerini lüks olmaktan çıkartarak, herkes için ulaşabilir fiyatlarla tüketicilerle buluşturduklarını söyleyen Güneyler Altın ve Mücevherat  Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güney: “Antakya  Atasay, gerçekleştirdiği  Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’nde yine yüzleri güldürdü diyebiliriz. Tek taş yüzükten bilekliklere, kolyelerden gerdanlığa, düğün setlerinden küpeye kadar binlerce ürünü yüzde 50’ye varan indirimle satışa sunan  Antakya Atasay’ın , 21-24  Ekim tarihlerinde arasında gerçekleştirdiği etkinlik yarın  sona erecek. Altın ve Dolar  fiyatlarının artmasının fiyatları etkilediği bu günlerde maliyetine hatta bazı ürünlerde zararına satışlar gerçekleştirdiğimiz Antakya Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günlerindeki kaçırılmayacak fırsatlar için herkesi Palladium alışveriş merkezi Atasay mağazamıza bekliyoruz.”dedi.

Altın ve Pırlanta tutkunlarına Antakya Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günlerine gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden Güneyler Altın ve Mücevherat  Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güney,Ayrıca özverili çalışmaları ile gelen ziyaretçilere en iyi hizmeti sunma gayretinde olan kıymetli çalışanlarında da şükranlarını sundu. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 23.10.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 152 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler