MEDENİYETLER ŞEHRİ HATAY’A GELECEKLER!

Türkiye Futbol Federasyonu’na bağlı Merkez Hakem Komitesi (MHK) başkanlığı görevlerinde bulunan ve yıllar önce futbol hakemi olarak görev yapan hakemlerin yanı sıra ulusal televizyon kanallarında Spor Yorumculuğu yapan eski futbolculardan ve gazetecilerden oluşan bir grup önümüzdeki günlerde Medeniyetler Şehri Hatay’a gelecekler.

Türkiye Futbol Federasyonu’nda 23 yıl boyunca hakemlik görevinde bulunup görevi tamamlamasının ardından şu anda TFF İstanbul İl Gözlemcisi olarak görev yapan Recep Yurtsever tarafından, Hatay’ın tanıtımına katkı sağlamak için önemli bir organizasyona gerçekleştirilecek.

Komşu ülke Suriye’de yaşanan iç savaş nedeniyle, Hatay’ın sınır bölgesinde olması sebebiyle güvenli bir şehir olmadığına ilişkin yapılan söylemler üzerine yerli ve yabancı turistlerin kafalarındaki soru işaretlerini gidermek amacıyla yapılacak olan etkinlik, bir anlamda Hatay’ın “Güvenli ve huzurlu bir şehir” olduğuna büyük katkılar sağlayacak.

HATAY’A KİMLER GELİYOR!

Antakya’da organize edilecek olan etkinlikte geçtiğimiz yıllarda MHK Başkanlığı görevlerinde bulunmuş eski başkanlardan Ertuğrul Dilek, Mustafa Çulcu, FİFA Kokartlı eski hakem Binali Kartal, Süper Lig eski hakemlerinden Milli Atlet Cahit Kuran, TSYD eki Başkanı Naci Arkan, eski futbolculardan TRT Spor Yorumcusu Hayri Ülgen, A Spor Müdürü Haldun Domaç ve Fırat TV Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Kamaç Hataylılarla  buluşacak.

VURAL VE KURTAR SON ANDA GELEMİYOR!

Antakya’da yapılacak olan etkinlikte MHK eski Başkanları ve hakemlerin yanı sıra spor yazarları, spor yorumcularının beraberinde tecrübeli Teknik Direktörler Yılmaz Vural ve Güvenç Kurtar da yer alıyordu. Tecrübeli Teknik Direktör Yılmaz Vural’ın dün Eskişehirspor ile anlaşmaya varması üzerine gelemezken, Azerbaycan takımlarından Revan Baki’yi çalıştıran tecrübeli Teknik Direktör Güvenç Kurtar ise İran’da programı nedeniyle Antakya’da yapılacak olan etkinliğe katılamayacağı bildirildi. (Haber Merkezi)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 415 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler

Son Eklenen Haberler
ÜZÜMDALI MEZBAHANESİ AÇILDI

ÜZÜMDALI MEZBAHANESİ AÇILDI

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) tarafından hayata geçirilen ‘A  [Devamı]

KADINLAR TÜRKİYE KUPASI HEYECANI BAŞLIYOR

KADINLAR TÜRKİYE KUPASI HEYECANI BAŞLIYOR

Şanlıurfa’nın ev sahipliğinde 27 Şubat- 2 Mart tarihleri arasında 11 Nisan Sp  [Devamı]

TÜRK MÜZİĞİ KONSERİ AKŞAM SAAT 20’DE

TÜRK MÜZİĞİ KONSERİ AKŞAM SAAT 20’DE

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), Hatay’ın sosyal ve kültüre  [Devamı]

ŞAHİN’DEN KADINLARA YÖNELİK KANUN TEKLİFİ

ŞAHİN’DEN KADINLARA YÖNELİK KANUN TEKLİFİ

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, sigortalı kadın vatandaşların doğumdan önc  [Devamı]

ANTAKYALI DOKTORUN BAŞARISI!

ANTAKYALI DOKTORUN BAŞARISI!

Uzun yıllar Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Merkezi (ZİREM) Vakfı’nın başka  [Devamı]

Resim Galerisi