MEDENİYETLER ŞEHRİ HATAY’A GELECEKLER!

Türkiye Futbol Federasyonu’na bağlı Merkez Hakem Komitesi (MHK) başkanlığı görevlerinde bulunan ve yıllar önce futbol hakemi olarak görev yapan hakemlerin yanı sıra ulusal televizyon kanallarında Spor Yorumculuğu yapan eski futbolculardan ve gazetecilerden oluşan bir grup önümüzdeki günlerde Medeniyetler Şehri Hatay’a gelecekler.

Türkiye Futbol Federasyonu’nda 23 yıl boyunca hakemlik görevinde bulunup görevi tamamlamasının ardından şu anda TFF İstanbul İl Gözlemcisi olarak görev yapan Recep Yurtsever tarafından, Hatay’ın tanıtımına katkı sağlamak için önemli bir organizasyona gerçekleştirilecek.

Komşu ülke Suriye’de yaşanan iç savaş nedeniyle, Hatay’ın sınır bölgesinde olması sebebiyle güvenli bir şehir olmadığına ilişkin yapılan söylemler üzerine yerli ve yabancı turistlerin kafalarındaki soru işaretlerini gidermek amacıyla yapılacak olan etkinlik, bir anlamda Hatay’ın “Güvenli ve huzurlu bir şehir” olduğuna büyük katkılar sağlayacak.

HATAY’A KİMLER GELİYOR!

Antakya’da organize edilecek olan etkinlikte geçtiğimiz yıllarda MHK Başkanlığı görevlerinde bulunmuş eski başkanlardan Ertuğrul Dilek, Mustafa Çulcu, FİFA Kokartlı eski hakem Binali Kartal, Süper Lig eski hakemlerinden Milli Atlet Cahit Kuran, TSYD eki Başkanı Naci Arkan, eski futbolculardan TRT Spor Yorumcusu Hayri Ülgen, A Spor Müdürü Haldun Domaç ve Fırat TV Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Kamaç Hataylılarla  buluşacak.

VURAL VE KURTAR SON ANDA GELEMİYOR!

Antakya’da yapılacak olan etkinlikte MHK eski Başkanları ve hakemlerin yanı sıra spor yazarları, spor yorumcularının beraberinde tecrübeli Teknik Direktörler Yılmaz Vural ve Güvenç Kurtar da yer alıyordu. Tecrübeli Teknik Direktör Yılmaz Vural’ın dün Eskişehirspor ile anlaşmaya varması üzerine gelemezken, Azerbaycan takımlarından Revan Baki’yi çalıştıran tecrübeli Teknik Direktör Güvenç Kurtar ise İran’da programı nedeniyle Antakya’da yapılacak olan etkinliğe katılamayacağı bildirildi. (Haber Merkezi)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 283 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler

Son Eklenen Haberler
ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN BAYRAM SEVİNCİ

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN BAYRAM SEVİNCİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (HATMEK), 23 Nisan Ulus  [Devamı]

HBB SAHİLLERİ TEMİZLİYOR

HBB SAHİLLERİ TEMİZLİYOR

Sıcak havaların gelmesi ile serinlemek amacıyla sahillere akın edecek olan vatandaşl  [Devamı]

ALTYAPIDA YAPILAN ÇALIŞMALAR ÖNEMLİ

ALTYAPIDA YAPILAN ÇALIŞMALAR ÖNEMLİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürl  [Devamı]

VALİ ATA’DAN YAHŞİ’YE TAZİYE ZİYARETİ

VALİ ATA’DAN YAHŞİ’YE TAZİYE ZİYARETİ

Hatay Valisi Erdal Ata, daha önce görev yaptığı Kocaeli'den emekli Vali   [Devamı]

DEFNE KOZA EVİ’NDEN ANKARA’YA İPEKBÖCEĞİ

DEFNE KOZA EVİ’NDEN ANKARA’YA İPEKBÖCEĞİ

Unutulmaya yüz tutmuş meslek dallarından biri olan İpekböceği Yetiştiricil  [Devamı]

Resim Galerisi