MEDENİYETLER ŞEHRİ HATAY’A GELECEKLER!

Türkiye Futbol Federasyonu’na bağlı Merkez Hakem Komitesi (MHK) başkanlığı görevlerinde bulunan ve yıllar önce futbol hakemi olarak görev yapan hakemlerin yanı sıra ulusal televizyon kanallarında Spor Yorumculuğu yapan eski futbolculardan ve gazetecilerden oluşan bir grup önümüzdeki günlerde Medeniyetler Şehri Hatay’a gelecekler.

Türkiye Futbol Federasyonu’nda 23 yıl boyunca hakemlik görevinde bulunup görevi tamamlamasının ardından şu anda TFF İstanbul İl Gözlemcisi olarak görev yapan Recep Yurtsever tarafından, Hatay’ın tanıtımına katkı sağlamak için önemli bir organizasyona gerçekleştirilecek.

Komşu ülke Suriye’de yaşanan iç savaş nedeniyle, Hatay’ın sınır bölgesinde olması sebebiyle güvenli bir şehir olmadığına ilişkin yapılan söylemler üzerine yerli ve yabancı turistlerin kafalarındaki soru işaretlerini gidermek amacıyla yapılacak olan etkinlik, bir anlamda Hatay’ın “Güvenli ve huzurlu bir şehir” olduğuna büyük katkılar sağlayacak.

HATAY’A KİMLER GELİYOR!

Antakya’da organize edilecek olan etkinlikte geçtiğimiz yıllarda MHK Başkanlığı görevlerinde bulunmuş eski başkanlardan Ertuğrul Dilek, Mustafa Çulcu, FİFA Kokartlı eski hakem Binali Kartal, Süper Lig eski hakemlerinden Milli Atlet Cahit Kuran, TSYD eki Başkanı Naci Arkan, eski futbolculardan TRT Spor Yorumcusu Hayri Ülgen, A Spor Müdürü Haldun Domaç ve Fırat TV Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Kamaç Hataylılarla  buluşacak.

VURAL VE KURTAR SON ANDA GELEMİYOR!

Antakya’da yapılacak olan etkinlikte MHK eski Başkanları ve hakemlerin yanı sıra spor yazarları, spor yorumcularının beraberinde tecrübeli Teknik Direktörler Yılmaz Vural ve Güvenç Kurtar da yer alıyordu. Tecrübeli Teknik Direktör Yılmaz Vural’ın dün Eskişehirspor ile anlaşmaya varması üzerine gelemezken, Azerbaycan takımlarından Revan Baki’yi çalıştıran tecrübeli Teknik Direktör Güvenç Kurtar ise İran’da programı nedeniyle Antakya’da yapılacak olan etkinliğe katılamayacağı bildirildi. (Haber Merkezi)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 385 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler

Son Eklenen Haberler
ADALETSİZLİĞİ GİDERİN!

ADALETSİZLİĞİ GİDERİN!

Çalışanların sırtına yüklenen vergi yükü hakkında Türkiy  [Devamı]

SAMANDAĞ'DA ANAOKULU HİZMETE GİRDİ

SAMANDAĞ'DA ANAOKULU HİZMETE GİRDİ

Özel Bilim Çocuk Anaokulu, 24 Kasım Öğretmenler Günü’n  [Devamı]

ESKİ İÇME SUYU HATLARI YENİLENİYOR

ESKİ İÇME SUYU HATLARI YENİLENİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürl  [Devamı]

BAŞKAN SAVAŞ’TAN TAZİYE MESAJI

BAŞKAN SAVAŞ’TAN TAZİYE MESAJI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İ  [Devamı]

CAMİİ'DE ÇORBA İKRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

CAMİİ'DE ÇORBA İKRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Antakya Belediyesi, hafta sonu Habib-i Neccar Camii ve Ulu Camii’de sabah namazına  [Devamı]

Resim Galerisi