MEDENİYETLER ŞEHRİ HATAY’A GELECEKLER!

Türkiye Futbol Federasyonu’na bağlı Merkez Hakem Komitesi (MHK) başkanlığı görevlerinde bulunan ve yıllar önce futbol hakemi olarak görev yapan hakemlerin yanı sıra ulusal televizyon kanallarında Spor Yorumculuğu yapan eski futbolculardan ve gazetecilerden oluşan bir grup önümüzdeki günlerde Medeniyetler Şehri Hatay’a gelecekler.

Türkiye Futbol Federasyonu’nda 23 yıl boyunca hakemlik görevinde bulunup görevi tamamlamasının ardından şu anda TFF İstanbul İl Gözlemcisi olarak görev yapan Recep Yurtsever tarafından, Hatay’ın tanıtımına katkı sağlamak için önemli bir organizasyona gerçekleştirilecek.

Komşu ülke Suriye’de yaşanan iç savaş nedeniyle, Hatay’ın sınır bölgesinde olması sebebiyle güvenli bir şehir olmadığına ilişkin yapılan söylemler üzerine yerli ve yabancı turistlerin kafalarındaki soru işaretlerini gidermek amacıyla yapılacak olan etkinlik, bir anlamda Hatay’ın “Güvenli ve huzurlu bir şehir” olduğuna büyük katkılar sağlayacak.

HATAY’A KİMLER GELİYOR!

Antakya’da organize edilecek olan etkinlikte geçtiğimiz yıllarda MHK Başkanlığı görevlerinde bulunmuş eski başkanlardan Ertuğrul Dilek, Mustafa Çulcu, FİFA Kokartlı eski hakem Binali Kartal, Süper Lig eski hakemlerinden Milli Atlet Cahit Kuran, TSYD eki Başkanı Naci Arkan, eski futbolculardan TRT Spor Yorumcusu Hayri Ülgen, A Spor Müdürü Haldun Domaç ve Fırat TV Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Kamaç Hataylılarla  buluşacak.

VURAL VE KURTAR SON ANDA GELEMİYOR!

Antakya’da yapılacak olan etkinlikte MHK eski Başkanları ve hakemlerin yanı sıra spor yazarları, spor yorumcularının beraberinde tecrübeli Teknik Direktörler Yılmaz Vural ve Güvenç Kurtar da yer alıyordu. Tecrübeli Teknik Direktör Yılmaz Vural’ın dün Eskişehirspor ile anlaşmaya varması üzerine gelemezken, Azerbaycan takımlarından Revan Baki’yi çalıştıran tecrübeli Teknik Direktör Güvenç Kurtar ise İran’da programı nedeniyle Antakya’da yapılacak olan etkinliğe katılamayacağı bildirildi. (Haber Merkezi)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 360 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler

Son Eklenen Haberler
ASİ NEHRİ'NİN ADLARI

ASİ NEHRİ'NİN ADLARI

Asi Nehri Hatay’ın gözbebeği Antakya’nın inciden kolyesidir.

Tarih   [Devamı]

ÖZDEMİR SÜS BİTKİLERİ İHTİSAS FUARI’NDA

ÖZDEMİR SÜS BİTKİLERİ İHTİSAS FUARI’NDA

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay’a kazandırılan ve 2021 y  [Devamı]

YÖRÜKLER BİR ARAYA GELDİ

YÖRÜKLER BİR ARAYA GELDİ

Hatay Yörük Türkmen Dernekleri ve Çalışma Platformu, Karaahmetli   [Devamı]

KİMYECİ VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

KİMYECİ VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Kuyulu, Şirince, Havuzlar ve Kantara Mahalle  [Devamı]

HATAYSPOR TARAFTARLARINI SEVİNDİRDİ

HATAYSPOR TARAFTARLARINI SEVİNDİRDİ

Spor Toto 1. Ligi'nin 6. haftasında Hatayspor, kandi saha ve seyircisi  ön  [Devamı]

Resim Galerisi