DALIŞ SEZONU BAŞLADI

Hatay Dalış Merkezi tarafından Samandağ İlçesi Keldağı Koyları ve etrafında bahar ayının gelmesiyle birlikte her yıl gerçekleştirilen dalış eğitimleri başladı.

Hatay’ın Samandağ İlçesi’ne bağlı Keldağı Koylarında denizaltı dalışları yaparak denizin içindeki güzellikleri ortaya çıkaran Hatay’ın dalış eğitmenlerinden Samet Uygur’un genç iş adamlarından oğlu Serhat Uygur, Hatay Dalış Merkezi’nde bulunan dalış okulunun sezona başladığını bildirdi.

Dalış sezonunun açılmasıyla ilgili kısa bir açıklama gerçekleştiren Serhat Uygur; “Dalgıç adaylarımız kurslarda yaklaşık 10 saat teorik eğitim ve 5 adet dalış yaparak bir yıldız balıkadam olabilir ve dünyaca geçerli sertifikalara sahip olabilirler. Tecrübeli eğitmenler eşliğinde deniz adamı olma yolunda atacağınız adımlarla uluslararası sertifikalara ulaşıp dünyanın her bölgesinde dalış yapabilirsiniz. Hatay’ın son zamanların gözde bölgelerinden, dalış için yurdumuzun tüm bölgelerinden dalgıç adayları gelmektedir. Gelen dalgıç adaylarımız ayrıca Hatay’ın dalış dışında tarihini, yemeklerini ve insanlarını tanıma fırsatını bulmaktalar. Turizm ve tanıtım konusunda elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Hatay Dalış Merkezi General Şükrü Kanatlı Mahallesi Yurtman Sokak Nazar Apartmanı Antakya adresinde hizmet verdiğini belirten Serhat Uygur, “Dalış Merkezi’nde iki adet ticari yat ile dalış kursları, dalış organizasyonları, deneme dalışları hizmeti vermektedir.” dedi. (Haber Merkezi)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 340 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler

Son Eklenen Haberler
ÇALIŞMALARINA SON HIZ DEVAM EDİYOR

ÇALIŞMALARINA SON HIZ DEVAM EDİYOR

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI MEHMET GÜZELMANSUR SEÇİM ÇALIŞMALARINA ARA  [Devamı]

TEMİZ ÇEVRE İÇİN DÖNÜŞTÜR KAZAN

TEMİZ ÇEVRE İÇİN DÖNÜŞTÜR KAZAN

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), “Sürdürülebilir bir ge  [Devamı]

KAŞIKÇI ESNAFLA BULUŞTU

KAŞIKÇI ESNAFLA BULUŞTU

​Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay 1.Sıra Milletvekili Adayı Lütfi K  [Devamı]

HBB’NİN ÜCRETSİZ YAZ KURSLARI BAŞLIYOR

HBB’NİN ÜCRETSİZ YAZ KURSLARI BAŞLIYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin sportif bir sorumluluk üstlenerek kente kaz  [Devamı]

HATAYSPOR ALTYAPI SEÇMELERİ BAŞLADI

HATAYSPOR ALTYAPI SEÇMELERİ BAŞLADI

Kulüp geleneklerini sürdürebilecek ahlaklı sporcuları bünyesine kat  [Devamı]

Resim Galerisi