DALIŞ SEZONU BAŞLADI

Hatay Dalış Merkezi tarafından Samandağ İlçesi Keldağı Koyları ve etrafında bahar ayının gelmesiyle birlikte her yıl gerçekleştirilen dalış eğitimleri başladı.

Hatay’ın Samandağ İlçesi’ne bağlı Keldağı Koylarında denizaltı dalışları yaparak denizin içindeki güzellikleri ortaya çıkaran Hatay’ın dalış eğitmenlerinden Samet Uygur’un genç iş adamlarından oğlu Serhat Uygur, Hatay Dalış Merkezi’nde bulunan dalış okulunun sezona başladığını bildirdi.

Dalış sezonunun açılmasıyla ilgili kısa bir açıklama gerçekleştiren Serhat Uygur; “Dalgıç adaylarımız kurslarda yaklaşık 10 saat teorik eğitim ve 5 adet dalış yaparak bir yıldız balıkadam olabilir ve dünyaca geçerli sertifikalara sahip olabilirler. Tecrübeli eğitmenler eşliğinde deniz adamı olma yolunda atacağınız adımlarla uluslararası sertifikalara ulaşıp dünyanın her bölgesinde dalış yapabilirsiniz. Hatay’ın son zamanların gözde bölgelerinden, dalış için yurdumuzun tüm bölgelerinden dalgıç adayları gelmektedir. Gelen dalgıç adaylarımız ayrıca Hatay’ın dalış dışında tarihini, yemeklerini ve insanlarını tanıma fırsatını bulmaktalar. Turizm ve tanıtım konusunda elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Hatay Dalış Merkezi General Şükrü Kanatlı Mahallesi Yurtman Sokak Nazar Apartmanı Antakya adresinde hizmet verdiğini belirten Serhat Uygur, “Dalış Merkezi’nde iki adet ticari yat ile dalış kursları, dalış organizasyonları, deneme dalışları hizmeti vermektedir.” dedi. (Haber Merkezi)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 434 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler

Son Eklenen Haberler
ADALETSİZLİĞİ GİDERİN!

ADALETSİZLİĞİ GİDERİN!

Çalışanların sırtına yüklenen vergi yükü hakkında Türkiy  [Devamı]

SAMANDAĞ'DA ANAOKULU HİZMETE GİRDİ

SAMANDAĞ'DA ANAOKULU HİZMETE GİRDİ

Özel Bilim Çocuk Anaokulu, 24 Kasım Öğretmenler Günü’n  [Devamı]

ESKİ İÇME SUYU HATLARI YENİLENİYOR

ESKİ İÇME SUYU HATLARI YENİLENİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürl  [Devamı]

BAŞKAN SAVAŞ’TAN TAZİYE MESAJI

BAŞKAN SAVAŞ’TAN TAZİYE MESAJI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İ  [Devamı]

CAMİİ'DE ÇORBA İKRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

CAMİİ'DE ÇORBA İKRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Antakya Belediyesi, hafta sonu Habib-i Neccar Camii ve Ulu Camii’de sabah namazına  [Devamı]

Resim Galerisi