YENİ ÜRÜNLER TANITILDI

1980 yılından bu yana inşaat malzemeleri perakende satış sektöründe kaliteli ürün ve hizmet politikasını sürdüren Yeniocak Yapı, önceki gün Gültepe Mahallesi, Orhanlı Üst Geçit civarında bulunan bölgenin en büyük showroom’unda yeni ürünleriyle birlikte çıkan son trendlerin tanıtımını görkemli bir kokteyl ile sergiledi.

1980 yılından bu yana inşaat malzemeleri perakende satış sektöründe hizmet veren Yeni Ocak Yapı, önceki gün bölgenin en büyük showroomunda ECA ve KALE ürünlerinin son ürünlerini görkemli bir kokteyl ile müşterilerinin hizmetine sundu. 

Yeniocak Yapı Showroom’da gerçekleştirilen tanıtım törenine HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, HBB Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Ahmet Dolgun, HBB Genel Sekreter Yardımcısı Metin Açık, HASİAD Başkanı Gökhan Alkan, işadamları ve çok sayıda inşaat firma temsilcileri katılım gösterdi.

AMACIMIZ, BÖLGEMİZE EN İYİ VE EN KALİTELİ MALZEMELERİ SUNMAKTIR

Tanıtım töreni öncesinde kısa bir konuşma gerçekleştiren Yeniocak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yeniocak; “Amacımız bölgemize yeni ürünlerimizi tanıtmak ve yeni ürünlerimizle ilgili bilgileri en yetkili ağızlardan almanızı sağlamaktır. Mağazamızın kurulmasında emeği geçen KALE Grubu ve ECA Grubu’na, ayrıca emeği geçen firmalarımıza, mağazamızın ilk kurucusu olan sevgili babam Sabahattin Yeniocak’a firmamızı bu duruma getirmesinden dolayı teşekkür ediyorum.  Yeni ürünlerimizin sergilendiği tanıtım kokteyline gelen tüm davetlilere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

YENİOCAK YAPI PİYASAYA GÜVEN VEREN KURULUŞTUR

Tanıtım töreni öncesinde kısa bir konuşma gerçekleştiren Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ise yaptığı konuşmada, “Emin adımlarla piyasaya güven vererek, sağlam adımlarla bu noktaya gelmek çok önemlidir. Bölgemiz biraz sıkıntılı günler yaşıyor. Özellikle her ne kadar inşaat sektörümüz canlı gözüküyorsa da, sıkıntı yaşayan firmalarımız oluyor. Hiçbir şekilde Hataylı olarak güvenimizi yitirmedik. Güvenimizi, inancımızı ve umudumuzu canlı tutmaya çalışıyoruz. Yanı başımızda süren savaşın biteceğine, tekrardan Hatay’ın o eski ihtişamlı günlere döneceğine inanıyorum. Böylesi bir kaotik durumda dahi yatırımdan çekinmemek, mağazayı büyütmek, yeni ürünleri piyasaya sürmek ayrıca takdire şayan bir durumdur. Yeniocak Grubu’nun bu mağaza ile yetinmeyeceklerine inanıyorum. Çünkü bu firmanın kurucusu Sabahattin Yeniocak, bütün işlerini gençlere devrettiğinden dolayı iyi işlere imza atacaklarına inanıyorum.  Yeniocak Grubu’nun piyasadaki ismi ve insanların duyduğu güven çok önemlidir. Bir işte güven var ise, insanlar o markaya inanıyorlarsa başarı çok önemli bir faktördür. Yeniocak Ailesi’ne hayırlı kazançlar diliyorum.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, HBB Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Ahmet Dolgun, HBB Genel Sekreter Yardımcısı Metin Açık, HASİAD Başkanı Gökhan Alkan, Sabahattin Yeniocak ve katılımcılar tarafından tanıtım kurdelesi “hayırlı olsun” temennisiyle kesilerek hizmete girdi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 5631 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler