EĞİTİME DESTEK İÇİN BULUŞTULAR

Geceye Samandağ Belediye Yönetimi, İşadamları, Oda ve Dernek Başkanları, Esnaflar, Okul Yönetimi, Okul Aile Birliği Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Metin Gümüş’ün solistliğinde Gümüşler Orkestrası her zamanki gibi katılımcıları şarkılarıyla eğlendirdi. Sahneye çıkan saz öğretmeni Sinan Gümüş’ün öğrencileri çaldıkları sazlı sözlü türkülerle büyük alkış topladılar.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Okul Müdürü Ulaş Akdağ: ”Okulumuz velilerimizin ve öğretmenlerimizin desteğiyle eğitim alanında son yıllarda büyük başarılara imza atıyor. Sadece eğitim alanında değil sportif anlamda da futbola Samandağ üçüncülüğü ve elde ettik. Voleybol turnuvasında Hatay çeyrek finali,Hatay geneli resim yarışması birinciliği bu başarıların elde edilmesinde bize destek olan herkese çok teşekkür ederiz.

Okulumuzun bahçesinde gerçekleşen düzenlemelerde emeği geçen belediye meclis üyemiz Metin Eryılmaz’a okulumuza ses sistemi kazandıran Hasan Otomotiv sahibi Hasan Arslan’a okulumuzun bakım onarımında, tadilatında ne zaman arasak arayıp koşan İskender Esmer’e, okulumuza fotokopi makinesi kazandıran Samandağ Belediyesi’ne her zaman destekte bulunan Şık Perde Sahibi Sinan Karataş’a, Nurhan Sağlam’a, Reşit Çay’a, İbrahim Dönmez’e Mahalle Muhtarımız Kenan Elmas’a, Cilli Gençlikspor başkanına, okulumuzun yüksek, Ali Akdağ’a ve geçen herkese katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ardından sahneye çıkan Okul Aile Birliği Başkanı Besim Belli “Gecemize hoş geldiniz.Katılımınız bizleri onurlandırdı… çocuklarımızın geleceğine sunduğunuz katkılar için teşekkür ederiz.İyi eğlenceler dilerim” ifadelerini kullandı.

Ardından sahneye çıkan Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir: ”Her zaman eğitimin en değerli toplumsal kurum olduğuna inandık. Bu anlamda da okullarımıza destek sunduk, destek olmaya devam ediyoruz. Değerli velilerimizin eğitime verdiği bu desteği gerçekten takdir ediyorum. Biz çocuklar adına buradayız.” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 255 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler

Son Eklenen Haberler
HATODER’İN AB PROJESİ DENETLENDİ

HATODER’İN AB PROJESİ DENETLENDİ

Hatay Talasemi ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği’nin Avrupa Birliği  [Devamı]

VALİ DOĞAN PAYASLI MUHTARLARI DİNLEDİ

VALİ DOĞAN PAYASLI MUHTARLARI DİNLEDİ

Hatay’ın Payas İlçesi’ne bağlı mahalle muhtarlarıyla bir araya ge  [Devamı]

SU KUYUSUNDA MODERNİZASYON YAPILDI

SU KUYUSUNDA MODERNİZASYON YAPILDI

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürl  [Devamı]

DEFNE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELİRLENDİ

DEFNE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELİRLENDİ

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesinde   [Devamı]

MEDENİYETLER KOROSU’NDAN ETKİNLİK

MEDENİYETLER KOROSU’NDAN ETKİNLİK

Sosyal sorumluluk projelerinde de her daim farkını ortaya koymayı başaran Antakya Med  [Devamı]

Resim Galerisi