EĞİTİME DESTEK İÇİN BULUŞTULAR

Geceye Samandağ Belediye Yönetimi, İşadamları, Oda ve Dernek Başkanları, Esnaflar, Okul Yönetimi, Okul Aile Birliği Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Metin Gümüş’ün solistliğinde Gümüşler Orkestrası her zamanki gibi katılımcıları şarkılarıyla eğlendirdi. Sahneye çıkan saz öğretmeni Sinan Gümüş’ün öğrencileri çaldıkları sazlı sözlü türkülerle büyük alkış topladılar.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Okul Müdürü Ulaş Akdağ: ”Okulumuz velilerimizin ve öğretmenlerimizin desteğiyle eğitim alanında son yıllarda büyük başarılara imza atıyor. Sadece eğitim alanında değil sportif anlamda da futbola Samandağ üçüncülüğü ve elde ettik. Voleybol turnuvasında Hatay çeyrek finali,Hatay geneli resim yarışması birinciliği bu başarıların elde edilmesinde bize destek olan herkese çok teşekkür ederiz.

Okulumuzun bahçesinde gerçekleşen düzenlemelerde emeği geçen belediye meclis üyemiz Metin Eryılmaz’a okulumuza ses sistemi kazandıran Hasan Otomotiv sahibi Hasan Arslan’a okulumuzun bakım onarımında, tadilatında ne zaman arasak arayıp koşan İskender Esmer’e, okulumuza fotokopi makinesi kazandıran Samandağ Belediyesi’ne her zaman destekte bulunan Şık Perde Sahibi Sinan Karataş’a, Nurhan Sağlam’a, Reşit Çay’a, İbrahim Dönmez’e Mahalle Muhtarımız Kenan Elmas’a, Cilli Gençlikspor başkanına, okulumuzun yüksek, Ali Akdağ’a ve geçen herkese katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ardından sahneye çıkan Okul Aile Birliği Başkanı Besim Belli “Gecemize hoş geldiniz.Katılımınız bizleri onurlandırdı… çocuklarımızın geleceğine sunduğunuz katkılar için teşekkür ederiz.İyi eğlenceler dilerim” ifadelerini kullandı.

Ardından sahneye çıkan Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir: ”Her zaman eğitimin en değerli toplumsal kurum olduğuna inandık. Bu anlamda da okullarımıza destek sunduk, destek olmaya devam ediyoruz. Değerli velilerimizin eğitime verdiği bu desteği gerçekten takdir ediyorum. Biz çocuklar adına buradayız.” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 209 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler

Son Eklenen Haberler
SAĞLIKTA ŞİDDET YASASINI İSTİYORUZ!

SAĞLIKTA ŞİDDET YASASINI İSTİYORUZ!

Hastanelerde görevi başında iken öldürülen hekimler dolayısıyla Y  [Devamı]

HASİAD’DAN PANEL

HASİAD’DAN PANEL

Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği (HASİAD), Bahçeşehir Koleji Konferan  [Devamı]

ŞAHİN'DEN HÜKÜMETE UYARI!

ŞAHİN'DEN HÜKÜMETE UYARI!

Türk Sağlık-Sen Hatay İl Başkanı Hayrettin Şahin, katledilen doktor hakkında   [Devamı]

KERİMOĞLU İSTANBUL'DA TOPLANTIYA KATILDI

KERİMOĞLU İSTANBUL'DA TOPLANTIYA KATILDI

Hatay Talasemi ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği (HATODER) Başkanı Burha  [Devamı]

BAŞSAVCI ATAMAN'DAN VALİ ATA'YA ZİYARET

BAŞSAVCI ATAMAN'DAN VALİ ATA'YA ZİYARET

Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman’ı makamında a  [Devamı]

Resim Galerisi