DEFNE KOLEJİ'NDE KOAH SEMİNERİ


Dünya Koah Günü dolayısıyla Defne Koleji'nde gerçekleşen Koah seminerinde Özel Defne Hastanesi doktorlarından Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Dr. Orhan Altınöz tarafından KOAH Hastalığı hakkında bilgilendirme yaptı. Defne Koleji konferans salonunda gerçekleşen seminere Defne Koleji Genel Müdürü Hüseyin Celil, Özel Defne Hastanesi İşletme  Müdür Yardımcısı İbrahim Ünal, öğretmenler ve öğrenciler katılım gösterdi.

Hastaların büyük çoğunluğunda KOAH gelişmesinin nedeni uzun süreli sigara içme olduğunu ifade eden Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Dr. Orhan Altınöz, sigara içmenin zararlarını anlatarak başladığı sunumunda Koah  hastalığının tanı ve tedavisi hakkında yaptığı bilgilendirmeler sonunda öğrenciler tarafından sorulan sorulara cevap verdi.

Defne Koleji Genel Müdürü Hüseyin Celil böylesine faydalı bir seminer ile okullarında bilgilendirme yapan Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanımız Dr Orhan Altınöz’e teşekkür ederek çiçek ve hediye takdiminde bulundu. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 3723 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler