SP İL DİVAN TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Saadet Partisi Hatay Teşkilatı Kasım Ayı İl Divan Toplantısını il yönetimi ilçe başkanları ve partililerin yoğun katılımı ile Antakya’da yaptı.

Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, divan öncesi gündeme ilişkin basın açıklaması bölümünde yerel seçimlerin önemine dikkat çeken bir konuşma yaptı.

Türkiye'de tarım, hayvancılık, sanayi bitti diyen Eğe, “Esnaf kan ağlıyor, kepenkler kapanıyor, her gün bir firma konkordato yani iflas anlaşması başvurusunda bulunuyor. Üretime yönelik projeler geliştirilmediği için ülkenin borcu 1 Trilyon’u geçti ve bunu ödemek için cezalar kesiliyor, fabrikalar her şey satılıyor, her şeye zam yapılıyor.

Belediyelere baktığımızda ilimizde müzeler yapılıyor parklar yapılıyor ama işsizliği çözecek fabrikalar yapılmıyor. Öncelikli yapılması gerekenler yapılmıyor. İsraf ekonomisi yerel de de var. Örneğin yollar bozuk belediyeler başka işlerle uğraşıyor” dedi.

BİZ ALTERNATİF ARAYANA ALTERNATİF ÇARE ARAYANA ÇAREYİZ

Halkın derdini dert edinen adayları sahaya süreceklerini dile getiren Eğe, “Adaylarımız adil olacak. Halkın kendisine oy verenin de, vermeyenin de derdiyle dertlenecek. Bizim adaylarımız mala mülke, paraya kesinlikle yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacak adaylar olacak. Rüşvete, israfa imkân vermeyecek.

Sorunlar çok çare için alternatif aranıyor. Biz alternatif arayana alternatif çare arayana çareyiz. Çare Milli Görüş belediyeciliğinde sorunların çözümü, çaresi Saadet Partisi’nde” diye konuştu.

İl Başkanı Eğe’nin gündeme dair açıklamasından sonra Saadet Partisi Hatay Teşkilat Başkanı Mehmet Harputluoğlu ilçe teşkilatlarına yerel seçime dair bir sunum yaptı. Daha sonra ilçe başkanları yerel seçimlere dair çalışmaları hakkında bilgi verdi. (Haber Merkezi)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 783 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler

Son Eklenen Haberler
ÜZÜMDALI MEZBAHANESİ AÇILDI

ÜZÜMDALI MEZBAHANESİ AÇILDI

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) tarafından hayata geçirilen ‘A  [Devamı]

KADINLAR TÜRKİYE KUPASI HEYECANI BAŞLIYOR

KADINLAR TÜRKİYE KUPASI HEYECANI BAŞLIYOR

Şanlıurfa’nın ev sahipliğinde 27 Şubat- 2 Mart tarihleri arasında 11 Nisan Sp  [Devamı]

TÜRK MÜZİĞİ KONSERİ AKŞAM SAAT 20’DE

TÜRK MÜZİĞİ KONSERİ AKŞAM SAAT 20’DE

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), Hatay’ın sosyal ve kültüre  [Devamı]

ŞAHİN’DEN KADINLARA YÖNELİK KANUN TEKLİFİ

ŞAHİN’DEN KADINLARA YÖNELİK KANUN TEKLİFİ

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, sigortalı kadın vatandaşların doğumdan önc  [Devamı]

ANTAKYALI DOKTORUN BAŞARISI!

ANTAKYALI DOKTORUN BAŞARISI!

Uzun yıllar Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Merkezi (ZİREM) Vakfı’nın başka  [Devamı]

Resim Galerisi