YENİ TOYOTA COROLLA'NIN İLK SAHİPLERİ

Hibrit versiyonu merak ve heyecanla beklenen Yeni Toyota Corolla Antakya’da ilk sahibine teslim edildi.

12’nci nesil Yeni Toyota Corolla, artık Türkiye’de üretilen Hibrit versiyonu ile birlikte Antakya Toyota Plaza Öztoprak’da satışa sunulmasının ardından ilk teslimat Antakyalı Nuray Hergül ve Ailesi, Hüseyin-Canan Şahan çifti ile Oya-Ali Karasu çiftlerine teslim edildi.

Üretilmeye başlandığı 1966 yılından bugüne kadar tüm dünyada 46 milyon adetten fazla tercih edilen “efsane model” Corolla’nın 12’nci nesli Türkiye’deki ilk kullanıcılarına teslim edildi. İlk neslinden bu yana kendine özel bir hayran kitlesi yaratarak otomotiv dünyasının her zaman merak ve heyecan uyandıran otomobili olmayı başaran Yeni Corolla’yı ilk sahiplerine ulaştırmak için Türkiye’deki tüm Toyota Plazalarda olduğu gibi Antakya Toyota Plaza Öztoprak’da bir tören düzenlendi. Hibrit versiyonu, üstün sürüş dinamikleri, lüks ve fonksiyonel kabini, sıra dışı tasarımı, güvenlik özellikleri, üstün teknolojisi ile sedan otomobillerin standartlarını yeniden belirleyen Yeni Corolla Antakya’daki ilk sahibine teslim edildi.

ARAÇ SAHİPLERİ HAYRANLIKLARINI GİZLEYEMEDİLER

Hibrit versiyonu ile birlikte Türkiye’de üretilen Yeni Corolla’nın teslimat töreninde otomobilinin anahtarını alan Antakyalı Nuray Hergül ve Ailesi, Hüseyin-Canan Şahan çifti ile Oya-Ali Karasu çifti büyük mutluluk yaşarken, Corolla’nın yeni donanım, konfor, teknoloji ve tasarımı karşısında hayranlığını gizleyemedi.

GENEL MÜDÜR ÖZTOPRAK: “MARKAMIZI TÜRKİYE’NİN EN SEVİLEN MARKASI YAPACAĞIZ”

Yeni Corolla’nın ilk teslimatı için Antakya Toyota Plaza Öztoprak’da düzenlenen törende bir konuşma yapan Toyota Plaza Öztoprak Otomotiv Genel Müdürü Mehmet Öztoprak, uzun zamandır bu anı beklediklerini belirterek “Hem bizler, hem de müşterilerimiz büyük heyecan ve mutluluk yaşıyoruz. Toyota’nın misyonu her zaman en iyi otomobilleri üretmek ve markamızı Türkiye’nin en sevilen markası yapmaktır. Türkiye’de üretilecek Corolla’nın yükselen bu hedefte kilit rol oynayacağına inanıyorum.” dedi.

ARAÇ SAHİPLERİ: “YENİ TOYOTA COROLLA’NIN STİLİ ÇOK ETKİLEYİCİ”

Yeni Corolla’sına kavuşan Antakyalı Nuray Hergül ve Ailesi, Hüseyin-Canan Şahan ve Oya-Ali Karasu da otomobillerini teslim alırken Toyota kalitesini yaşayacak olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek “Yeni Corolla’nın insanı hayran bırakan yeni stili çok etkileyici. Bu yeni tasarıma Corolla’nın tüm dünyada bilinen üstün avantaj ve özellikleri de eklenince ortaya böylesine mükemmel bir otomobil çıkmış. Tüm bu özelliklere sahip mükemmel bir otomobili olan Toyota Corolla’ya sahip olmak çok prestijli olacak” şeklinde konuştular. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 4106 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler