SAADET PARTİSİ ADAYLARI TANITILDI

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesinde Saadet Partisi Hatay İl Başkanlığı, belediye başkan adaylarını tanıttı.

Antakya’da faaliyet gösteren bir otelde gerçekleştirilen toplantıya Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, ilçe başkanları, belediye başkan adayları ve basın mensupları katıldı.

Saadet Partisi Genel İdare Kurlu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, toplantıda yaptığı konuşmada; 31 Mart 2019'da yapılan yerel seçimlerde Türkiye'de Ankara ve İstanbul'dan sonra seçim sonucu en merak edilen şehirlerin başında Hatay'ın geldiğini belirterek, Hatay'ın uzun yıllardır belediyecilik hizmetlerinden mahrum kaldığını ifade etti.

ÇALIŞKAN: SAADET PARTİSİ’NİN SLOGANI DÜRÜSTLÜK ÜZERİNE KURULDU

‘Bu seçimlerde Saadet Partisi'nin adaylarını kazanmasıyla birlikte bu açığı inşallah kapatmış olacağız’ diyen Çalışkan, “Belediye seçimlerinde partilerden çok adaylar konuşur. Partilerden çok projeler konuşur. Partilerden çok kadroları konuşur. Bu açıdan da dürüstlük kelimesi Türkiye'de siyasi partilerin içerisinde en fazla Saadet Partisi'ne yakışacağı için Saadet Partisi bu seçimdeki sloganı dürüstlük üzerine kurulmuştur." dedi.

SP HBB ADAYI YILDIZ: İDDİALIYIZ VE BİZ HAZIRIZ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Yıldız da, kendisini tanıtan kısa konuşmanın ardından 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin memleketimize hayırlar getirmesini temenni ederek, “Yapacağımız hizmetler için iddialıyız ve biz hazırız. Kazanmak için yola çıktık, İlimize hizmet etmek için buradayız. İlimizin trafik, bozuk yollar başta olmak üzere alt yapı ve üst yapı anlamında ciddi sorunları var. Biz israf etmeden, işi ehline vererek şeffaf bir yönetimle sorunların üstesinde geleceğimize inanıyoruz. İlimizin Trafik, tarım ve ekonomik anlamda sıkıntıları var ama önce şu kutuplaşmanın önüne geçmemiz lazım. Bu bir yerel yönetim seçimidir. Merkezi seçim havasına sokmaya çalışıyorlar. Biz önce kucaklayıcı üslup ile kutuplaşmanın önüne geçeceğiz ve memleketimize en güzel hizmetleri yapacağız” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından tanıtımı gerçekleştirilen Saadet Partisi’nin Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve 15 İlçe Belediye Başkan Adayları şu isimlerden oluştu:

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız, Antakya Belediye Başkan Adayı Fahri Serdar Özal, İskenderun Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Çelik, Altınözü Belediye Başkan Adayı Mehmet Yüksek, Payas Belediye Başkan Adayı Recep Baysal, Dörtyol Belediye Başkan Adayı Murat Karakoyun, Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Atilla Erol, Belen Belediye Başkan Adayı Zekeriya Eğe, Yayladağı Belediye Başkan Adayı Serkan Oğuz Uğraş, Samandağ Belediye Başkan Adayı Halil İsmail Önal, Kumlu Belediye Başkan Adayı Uğur Ural, Defne Belediye Başkan Adayı Adnan Mansuroğlu, Arsuz Belediye Başkan Adayı Orhan Kaya, Erzin Belediye Başkan Adayı Mustafa Ertaç, Reyhanlı Belediye Başkan Adayı Zabit Çelik, Hassa Belediye Başkan Adayı Mustafa Yavşalak. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 11089 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler