TÜRKİYE'MİZİN BAŞI SAĞOLSUN

TÜRKİYE Muharip Gaziler Derneği Hatay Şubesi Başkanı Mehmet Ramiz Bakır, Kuzey Irak’ın Gara bölgesinde ki bir mağarada PKK terör örgütü tarafından 13 vatandaşın şehit edilmesini büyük bir üzüntü ile öğrendiklerini söyledi.

PKK Terör örgütüne lanet yağdıran Bakır, “Lanet olası terör örgütü PKK tarafından, 6 yıl önce kaçırılarak, Kuzey Irak'ta alıkonulan 13 masum, vatanperver insanımızın, GARA' da bir mağarada alçakça ve kalleşçe şehit edildiğini, içimizi yakan derin üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Takribi 40 yıldır küresel güçlerin taşeronu olan terör örgütlerince ülkemize Tebelleş edilen bu belanın; bu güne değin, 50 bini aşan masum insanımızın şehit olmasına, bir o kadar insanımızın yaralanmasına ve 150 milyar dolar gibi, devasa bir kaynağın sarfina sebep olduğunu dikkate alarak meseleye baktığımızda; terör örgütleriyle müzakerenin değil; ülkesiyle ve milletiyle bir bütün olarak mücadele etmekle mümkün olacağı; GARA'da bir mağarada alçakça ve kalleşçe şehit edilen 13 masum ve silahsız insanımızın acı kaybı ile bir kere daha anlaşılmıştır.

Bu noktadan hareketle, terörün her türlüsünü telin ediyor; aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet; kederli ailelerine ve Yüce Türk milletine baş sağlığı diliyoruz. Ruhları şad olsun” dedi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 19.02.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 60 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler