ÇETİNKAYA ACILARINDAN KURTULDU!

Hatay’ın Arsuz ilçesinde şeker hastalığı nedeniyle ayaklarında iyileşmeyen yaraları kangrene dönüşen, acılarla dolu günler geçiren Hatice Çetinkaya’nın İstanbul’da ameliyat olduğu bildirildi.Şeker hastalığı nedeniyle ayak parmakları kesilen Hatice Çetinkaya, bir süre önce dayanılmaz hale gelen çektiği acılar ve komple ayağının kesilmemesi için hayırseverlerden yardım istemişti.

Maddi imkânsızlıklar yüzünden tedavi süreci askıya alınan Hatice Çetinkaya’nın çektiği acılar ve ailenin çaresizliğini gündeme taşıyan İskenderun.Org’un haberi hayırseverler ile Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel’i harekete geçirdi.

Tedavi sürecinin devamı için gerekli maddi kaynağın büyük bir bölümü temin edildi, girişimler sonucu aile tedavi için İstanbul’daki özel hastaneye uğurlanmıştı. Ayağında başlayan yaraların kangrene dönüşerek tüm vücudunu sarmak üzereyken Hatice Çetinkaya, tedavi altına alındığı özel hastanede ameliyat edildi.

Çektiği acılardan başarılı gerçekleştiği belirtilen ameliyatla kurtarılan Hatice Çetinkaya, bu süreçte kendisine destek olan, yardım eden herkese dua ettiğini bildirdi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 19.02.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 53 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler