KIRIKHAN KIZILAY ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR

Ortaya koyduğu başarılı çalışmalar ile dikkatleri üzerinde toplamaya devam eden Türk Kızılayı Kırıkhan Şubesi oldukça renkli bir kan bağışı programı gerçekleştirdi. Kırıkhan Dom Aşireti Yardımlaşma Derneği ile birlikte gerçekleştirilen kan bağışı etkinliği şenlik havasında geçti.

Türk Kızılayı Kırıkhan Şube Başkan Yardımcısı  Hüsnü İnci yaptığı açıklamada :” Bugünkü kan bağış kampanyamızın destekçisi Kırıkhan Dom Aşireti Yardımlaşma Derneği oldu.Destek için aradığımızda Başkan Veysel Harmanı "Tabiki hocam seve seve geliriz.Nasıl bizim için Askerlik vatan borcuysa kan bağışı da millet borcumuzdur" dedi.Üyelerini toplayıp birde mahallesinden birer keman ve darbuka sanatçısı getirerek kampanyamıza küçük bir şenlik havası verdiler.

Keman sanatçımızın özellikle şehitlerimiz için Ölürüm Türkiyem parçasını seslendirken hepimiz duygu dolu anlar yaşadık.Tüm dernek  yönetim,üye ve Dom vatandaşlarımıza fedakarlıkları hususunda çok teşekkür ediyor,saygılar sunuyoruz.Sağolsunlar varolsunlar.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)

 

 


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 23.02.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 32 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler