MİLLETİN İKİ ELİ YAKANIZDA OLACAK

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, partisinin grup toplantısında, “Esnaflara sesleniyorum bunlara oy verirseniz iki elim yakanızdadır” diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na asıl milletin iki eli sizin iki yakanızda olacak” diyerek cevap verdi.

Şanverdi, TBMM’inde düzenlediği basın toplantısında, “CHP  Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu gurup toplantısın da “esnaflara sesleniyorum bunlara oy verirseniz iki elim yakanınızdadır” dedi. Sayın Kılıçdaroğlu, eli kanlı PKK ile iş tutanlarla, ittifakınız devam ettikçe asıl bu milletin iki eli yakanızda olacak.” dedi.

SORULARIN CEVABINI KILIÇDAROĞLU BİLİYOR

Şanverdi şöyle devam etti, “Terörist cenazelerinde boy gösterdiğiniz müddetçe bu milletin iki eli yakanızda olacak.  Bu milletin evlatları şehit olurken  milli bir duruş sergilemeyip PKK ve destekçilerine hesap sormadıkça  bu milletin iki eli yakanızda olacak. Sayın Kılıçdaroğlu Gara’daki 13 şehidimiz için kendince cumhurbaşkanımıza 83 milyon adına soru yöneltiyormuş. Bu soruların cevabını sayın Kılıçdaroğlu çok iyi biliyor. Ama işine gelmediği için bu sorularla milleti yanıltmaya çalışıyor.”

ONLAR SİZDEN HESAP SORUYOR

“Sayın Kılıçdaroğlu bu soruları sen kime soracaksın biliyor musun? meclis kürsüsünden ittifakınızı ilan eden PKK işbirlikçilerine soracaksın. Bakın onlar sizden hesap soruyor belediye seçimini birlikte kazandık, hakkımızı verin diyorlar. “Evet seçimi birlikte kazandık ama sizin milletvekilleriniz Gara’ya giderek  PKK ile iş birliği yapıyor aynı safta yer alıyor. Bu nasıl iştir diye” niye hesap sormuyorsunuz.

Soramazlar, sormaya cesaret bile edemezler. Çünkü hesap sorsalar ittifakları bozulur. Onlar ittifakları bozulmasın diye uğraşıp dursunlar. Allahın izniyle kahraman türk askeri ve emniyet teşkilatı PKK’dan bunun hesabını soracak. milletimiz de sandıkta PKK işbirlikçileri ve ortaklarından hesap soracak.

PKK BİTME NOKTASINA GELDİ

“Ak Parti hükümetimiz döneminde elhamdülillah PKK bitme noktasına geldi. Hükümetimiz her alanda olduğu gibi terörle mücadele konusunda da şükürler olsun destanlar yazıyor. Evet değerli kardeşlerim, ak parti milletin partisidir. Milletin desteğiyle 19 yıldır milletine hizmet etmektedir. Millete hizmet etmeye de devam edecektir. CHP çıkıp malum destekçileriyle beraber yalanlara,

iftiralara beceriksizliğe devam etsin. Yağan karla bile mücadele edemeyen zihniyet

kalkıp milletin iradesini sorguluyor”

BELEDİYELERİNİN YOLSUZLUKLARINI SORGULA

Sayın Kılıçdaroğlu sen bu milletin iradesini sorgulayacağına CHP belediyelerinin yolsuzluklarını sorgula. İstanbul’da kar yağdı ortalık felç oldu. Belediye başkanınız yolları tuzlamaktan aciz kaldı

utanmasa yolları tuzlukla tuzlayacaktı. İzmir belediyesi bu gidişle bir sonraki seçimde yağan yağmurda “herkese  bir kayık” vaadinde bulunacak. Evet değerli kardeşlerim CHP belediyeciliği bu, CHP zihniyeti bu hizmet üretmek yerine bahane üreten bir CHP belediyeciliği adrese teslim ihalelerle, kat be kat fazla fiyat verilerek yapılan alımlarla yapılacak belediyecilik ancak bu kadar olur.”

YOLSUZLUKLARA NEDEN DUR DEMİYORSUN?

“Sayın Kılıçdaroğlu neden bu yolsuzluklara dur demiyorsunuz. CHP’li hatay büyükşehirde yapılan yolsuzlukları, adrese teslim ihaleleri sağır sultan bile duydu. Ama siz duymadın evet ben buradan sayın Kılıçdaroğluna sesleniyorum. CHP yalanlarına, iftiralarına, beceriksizliğine devam etsin.

ak parti hergeçen gün güçlenmeye milletin teveccühü kazanmaya devam edecek. Dün ak parti hatay il kongremizi gerçekleştirdik. Hatay’da çoşku vardı heyecan vardı. Muhteşem bir konre gerçekleştirdik.

ben dün Hatay’da tecrübe ile gençliğin bir araya geldiğini gördüm, Ak Parti’nin şahlanışa geçtiğini gördüm. Bu kongre 2023’e ak partinin damga vuracağının işaretiydi. Kongremizin hayırlara vesile olmasını yüce rabbimden temenni ediyorum. Yeni seçilen il başkanımız Adem Yeşildal’a, il yönetim kurulu üyelerine, il disiplin kurulu üyelerine parti içi demokrasi ve hakem kurulu üyelerine

başarılar diliyorum. Bugüne kadar gece gündüz demeden çalışan ak kadrolar bugünden sonra gücüne güç katarak , gece gündüz demeden çalışacak ve bu millete, hizmetkar olmaya devam edecek diyor.” dedi. (HASAN HAMDERİ)

 

 


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 01.03.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 76 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler