BÜLENT BÖREKÇİLİK Antakya’da

Görüntüsü bile iştah kabartan eşsiz börek lezzeti ile Türkiye’nin börek markası Bülent Börekçlik Antakya şubesi hizmete başladı.Kısa bir süre olmasına rağmen gördüğü yoğun ilgi ile dikkatleri üzerinde toplayan Bülent Börekçilik Antakya şubesi tek işi su böreği olan bu önemli markayı en güzel biçimde temsil edeceğinin sinyallerini verdi.Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında tüm önlemlerin en üst düzeyde alındığı Bülent Börekçilik Antakya şubesinde yeni normalleşme sürecinde salonda böreklerini yeme imkanı bulan müşteriler gerek damak çatlatan börek lezzeti gerekse de güler yüzlü personelin kusursuz hizmetine tam not verdiler.

Bülent Börekçilik şubesini Antakya’ya kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Antakya Şubesi İşletmecisi Burak Baba,Bir çok ilde bulunan şubeleri ile Bülent Börekçiliğin tamamen organik ürünler kullanarak ,özel yapılan hamur,Özel üretilen peynir ve organik tereyağı kullanılarak yapılan eşsiz su böreği lezzetini müşterilerine en güzel biçimde sunmak adına ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarının altını çizerek herkesi Antakya’da tek olma özelliğindeki  Bülent Börekçlik Antakya şubesine davet etti.

Bülent Börekçlik Antakya şubesi olarak alanında deneyimli isimlerden aldıkları eğitim neticesinde işlerinin başına geçtiklerini söyleyen Burak Baba açıklamasının devamında :” Bülent Börekçilik eskiden beri bilinen Adana böreğini tekrar güncelleyerek  günümüze başarıyla taşıyan ve açtığı şubeler ile gücüne güç katan başarılı bir firma. Yaptığımız böreklerin sıcak tüketilmesi ve içindeki peynirin tamamen erimiş olması  böreğimize ayrı bir lezzet katmaktadır. Muhteşem görüntüsünün yanında uzadıkça uzayan lezzeti ile böreğimiz lezzeti ile tatan herkesten tam not almaktadır.Sabah  06:30’dan itibaren servise hazır olan böreğimiz güne güzel bir kahvaltı ile başlamak isteyenler için ideal bir seçim durumundadır.Türkiye genelinde bütün şubelerimizde kapanış saati 16:00 dır.Evlere servisimizin olduğu işletmemizde yeni normalleşme ile yüzde elli kapasite ile müşterilerimizi salonumuzda ağırlamaktayız.Herkesi  Ayşe Fıtnat Hanım caddesindeki Bülent Börekçlik Antakya şubemize bekliyoruz.”dedi. Bülent Börekçlik Antakya şubesi sipariş telefonları 0 326 227 22 12 ve 0 539 524 56 56. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 05.03.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 161 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler