Kasap sucuklu kaşarlı tereyağlı pidesini denediniz mi

Müşterilerine sunduğu eşsiz et lezzetleri ile büyük beğeni toplayan Çalışkan Kasabının Acısız,acılı ve bol acılı lezzeti ile müşterilerinden geçer not alan Kasap sucuğu ile yaptığı yeni special yemeği  “Kasap sucuklu kaşarlı tereyağlı  pidesi “ ile tam not aldı. Şükrü Balcı caddesinde kasap-fırın hizmeti veren ,  Tepsi ve kağıt kebabı, lahmacun, etli pide ve kendine özgü special lezzetleri konusunda oldukça fazla  tercih edilen mekanlardan biri olan Çalışkan Kasabının “Kasap sucuklu kaşarlı tereyağlı  pidesi “  Gerek  muhteşem görüntüsü gerekse de eşsiz lezzeti ile büyük beğeni toplarken  bu damak çatlatan lezzet hazırlanış süresinin kısa olması münasebeti ile de vatandaşlarımız tarafından tercih ediliyor.

Corona Virüs tedbirleri kapsamında uzun süredir “gel al”  ve evlere servis  Çalışkan kasabının “Kasap sucuklu kaşarlı tereyağlı  pidesi “ yeni normalleşme ile işyerinde ağırlanan müşterilerin siparişleri arasında yerini aldı.

Kasap sucuğu konusunda bir marka olan ve İnsan sağlığı  , et ve et ürünleri tüketiminde hiç bir hatayı kabul etmez diyen Çalışkan Kasabı İşletmecisi Şefik Çalışkan, Kasap sucuklarının gördüğü ilgiden memnun olduklarını belirtti.Çalışkan:”Doğal beslenen hayvanların günlük kesim etleri ile yıllardır Lezzet, sağlık,  hijyen ve kalitesinden ödün vermeyen işletmemizde müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına var gücümüz ile çalışmaktayız. Yüzde 100 dana etinden yapılan,Sinirleri ve kıkırdakları tamamen temizlenmiş dana etlerinin  tuz ve çeşitli baharatlarla kıyma makinesinde çekilerek Hijyenik koşullarda üretilen sucuklarımızın herkes tarafından beğenilmesi bizleri mutlu etmektedir. Ayrıca special lezzet olarak sunduğumuz Kasap sucuklu kaşarlı tereyağlı etli  lezzetimizin tadına bakan herkes tarafından büyük beğeni toplaması bu işi en güzel şekilde yaptığımızın en büyük göstergesi adeta.Alanında deneyimli ve hijyene önem veren ekip arkadaşlarımız ile birlikte müşterilerimize en iyi lezzetleri sunmak adına elimizden geleni yaptığımız işletmemize Hem kasap sucuk hem de Kasap sucuklu kaşarlı tereyağlı pide lezzetimiz için siparişleri bekliyoruz.”dedi. Çalışkan Kasabı sipariş telefonları 0 326 227 03 04 ve 0 542 227 03 04. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 05.03.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 138 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler