GENÇLERE HATAYSPOR FORMASI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Altınözülü gençler ile bir araya geldi. Başkan Savaş gerçekleştirilen buluşmada Altınözü ilçesindeki 16 mahalleden farklı yaş gruplarındaki gençler ile sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.Hatayspor’u yakından takip ettiklerini belirten Altınözülü gençler, spora destekleri için Başkan Savaş’a teşekkür etti.

SAVAŞ: GENÇLERİMİZ İLE BİRLİKTE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Gençler ile her zaman iletişim halinde olduklarını belirten Başkan Savaş, “Dünya çok hızlı gelişiyor ve çok hızlı değişiyor. Bize değişen bu dünyada teknolojiye ve gelişmelere ayak uyduran gençler lazım. Şehrimizi, ülkemizi, dünyamızı bütün yeniliklere açık olan gençlerimiz en iyi şekilde yönetecek. Bugün gençler ile bir araya geldik. Bundan sonra da daha önce olduğu gibi gençlerimiz ile birlikte olmaya devam edeceğiz. Onlardan öğreneceğimiz çok şey var. Bizler de onlara tecrübelerimizi aktarmaya devam edeceğiz. Tecrübe, bilgi, birikim ve aynı zamanda istek çok önemli. Hepsini birleştirdiğimizde ülkemize ve şehrimize çok faydalı fertler ve toplum olacağız” dedi.

Lütfü Savaş, buluşmanın sonunda gençlere isimlerinin yazıldığı Hatayspor formasını imzalayarak hediye etti. (Haber Merkezi)HABER BİLGİLERİ
Bu haber 15.03.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 573 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler