HER GÜN DENETİM VAR

Belende Kaymakam Hayrettin Baskın, koordinasyonunda her gün maske, mesafe ve hijyen denetimi yapılıyor. Covid-19 salgınına karşın işi sıkı tutan Belen Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığının 81 İl Valiliğine göndermiş olduğu "Dinamik Denetim Süreci" genelgesi kapsamında; ”Kontrollü Normalleşme Dönemi” mottosuyla denetimlerini sürdürüyor.

Bu bağlamda Kaymakam Hayrettin Baskın koordinasyonunda, Kamu kurum ve kuruluşların amir ve personelleri ile mahalle muhtarları, esnaf ve meslek odası temsilcisi ve kolluk kuvvetlerinin katılımıyla 6 Grup halinde, denetimlere her gün devam ediliyor.

Kaymakam Baskın, Belediye Başkanı İbrahim Gül, İlçe Emniyet Müdür Vekili  Volkan Aşgın, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Bozkurt, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Önder ile Erdal Durdu, İlçe Müftüsü Mehmet Seri Doğru, Gençlik ve Spor İlçe Müdür V.  Resul Yasak, Malmüdürü Veysel Uçur, İlçe Yazı İşleri Müdürü  İzzettin Erten, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu, Tarım ve Orman İlçe Müdür  Şakir Gök, Karma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halit Kanat  ile İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ile Belen Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden birer görevliden teşekkül ettirilen ekiplerce, vatandaşların yoğun olduğu  Cuma pazarı, sosyete pazarı, Gedik pazarı, Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan fabrikalar, şehrin kalabalık caddelerindeki işyerleri denetimler yapıldı. (Haber Merkezi).


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 01.04.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 101 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler