TEŞKİLATLARA TALİMAT

YEŞİLDAL’DAN TEŞKİLATLARA TALİMAT

Ak Parti İl Başkanı Adem Yeşildal, tüm teşkilatlara talimat vererek, tüm Vatandaşların dertleri ile dertlenmeye ve yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini bildirdi.

Yeşildal ve beraberindeki heyet Arsuz ilçesinde temaslarda bulundu. Başkan Yeşildal'a ziyaretlerinde, AK Parti Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel, Gençlik Kolları İl Başkanı, İl yürütme ve Yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

İstişare toplantısında konuşan Başkan Yeşildal, AK Parti’nin hikâyesi bir Milletin aşk Hikâyesidir. AK Parti, 2023 vizyonu ve 2071 hedefiyle yürüyüşüne devam ediyor. Bu hedefe ilerlerken hepimizin çabası çok önemlidir. Bizler tüm teşkilatımız ile vatandaşlarımızın dertleri ile dertlenmeye ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bugün sizlerden tüm gücünüzle bu kutlu dava uğruna son nefesinize kadar çalışmanızı, girmedik sokak, çalmadık kapı bırakmamanızı istiyorum” dedi.

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ise yaptığı konuşmada; ‘’Bizler 24 saat tüm Teşkilatımızın ve vatandaşlarımızın emrindeyiz’’ dedi.

Konuşmaların ardından toplantıya katılanlar söz alarak gündeme yönelik gelişmeler değerlendirildi. Program sonunda Başkan Yeşildal, tüm katılımcılardan çalışma sözü aldı. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 07.04.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 72 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler