KURSİYERLER MEZUN OLDU

MODEL UÇAK KURSİYERLERİ MEZUN OLDU

Gençlik Ve Spor bakanlığı tarafından desteklenen Gençlik Projeleri Destek Programı "2020-I Genel Çağrı" Başvuru kapsamında FLYTÜRK Havacılık tarafından yürütülen “Doğada Kal Sağlıklı Kal ” isimli projenin hava modeli eğitimi kısmı başarı ile tamamlandı.

Katılımcıların ilk defa yaptıkları Model uçak eğitimi sayesinde havacılık ile tanıştılar. Model uçak Eğitimleri sırasında katılımcılara havacılık faaliyetleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı gençlik kampları, bakanlığın gönüllük faaliyetleri hakkında bilgiler aktarıldı.

Model uçak eğitiminin Son günü kursiyerler için çok heyecanlı geçti.

Kursiyerlerin Yaptıkları model uçacakların uçuşlarını izlediğimizde onlar ile gurur duyduklarını açıklayan Flytürk Havacılık ekibi,” Erkekler ve kızlar kategorisinde yapılan yarışmada modeli en uzun süre uçuran 4 kursiyere Flytürk Havacılık tarafından yamaç paraşütü ikili uçuş hediye edildi.

Ayrıca, katkılarından dolayı İskenderun Gençlik Merkezi müdürü Ahmet Keskin, İskenderun Gençlik Spor müdürü Ferit Ali Gündel, Model Uçak Eğitmenleri Hanefi Zobar, Naif Çağrı Bayer ve Proje Koordinatörü Yılmaz Verim’e teşekkür etmek istiyoruz.”dediler. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 07.04.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 82 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler