VATAN SEVGİSİ İMANDANDIR

Başkanlardan Aşık Sefai’ye Ziyaret

MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal ve AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal, Aşık Sefai’yi ziyaret etti Güzel bir sohbet havasında geçen ziyarette Aşık Sefai örnek açıklamalarda bulunarak; Vatan Sevgisi İmandandır.Vatana ihanet etmenin hiçbir anlamı yok, hiçbir kazancınız olmaz.”dedi.

ALLAH BİRLİĞİMİZİ DAİM ETSİN

Ziyaretle ilgili bir bilgilendirme yapan Adem Yeşildal: “Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanımız Murat Adal’ı ziyaretimizde Aşık Sefai’ye tevafuk ettik.  Hoş sohbet ve ev sahipliklerine teşekkür ediyorum.  Allah birliğimizi daim etsin..Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan

Tek Devlet. “dedi.

BU VATANI VE MİLLETİ SEVİN

Ziyarette bir konuşma yapan Aşık Sefai ise: “ Farklı düşüncelerde insanlar olabilir. Kimsenin düşüncesine karşı tepkimiz yok. Fani bir dünyada yaşadığımızı da biliyoruz. Hiçbir takva ve ameli iman derecesine ulaşamaz. İman etmekte inanmak ve teslim olmak vardır. Buda imanın en yüksek derecesidir. Unutmamak lazım her nefis ölümü tadacak. Vatana ihanet etmenin hiçbir anlamı yok. Hiçbir kazancınız olmaz. Vatan Sevgisi İmandandır. Bu vatanı ve milleti sevin. Aklınızı başınıza alın.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 08.04.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 47 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler