CAMUZKIŞLASI İLKOKULUNA KÜTÜPHANE

Kırıkhan Belediyesi, merkezi İsviçre’de bulunan Deva Derneği  ve merkezi  İstanbul’da bulunan Yarını Aydınlat Derneği ile el ele vererek Camuzkışlası İlköğretim Okuluna Kütüphane kazandırdı.

Kütüphanenin açılış törenine Tabur Komutanı Piyade Binbaşı Ahmet Erol Yiğitalp, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Demir, Kırıkhan Merkez Jandarma Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Bülent Gülen, Güzelce Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Hakan Doğan,  İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Cahit Ayazhan ve her iki Dernek temsilcilerinden oluşan 20 kişilik heyet katıldı.

Okul Kütüphanesinin açılışında ayrıca  çocuklara hediyeler dağıtıldı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, “Şahsım, İlçem ve Camuzkışlası Mahallemiz adına İsviçre’den gelen Deva Derneği temsilcilerimize, İstanbul’dan gelen Yarını Aydınlat Derneği temsilcilerimize, değerli Komutanlarımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Okul Müdürümüze ve idari personellerine ve Belediye Kültür Sosyal İşler Müdürlüğümüze Okul Kütüphanesinin kurulmasına katkılarından dolayı teşekkür ederim. Kütüphanemiz okulumuza hayırlı olsun.” dedi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 08.04.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 114 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler