SAVAŞTAN HAGİADA ZİYARET

CHP HATAY  MİLLETVEKİLLERİ VE BAŞKAN SAVAŞ’TAN  HAGİAD’A ZİYARET

CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, İsmet Tokdemir,Suzan Şahin ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş geçtiğimiz günlerde gerçekleşen olağan genel kurul ile göreve gelen Hatay Genç İş İnsanları Derneği yönetimini ziyaret ettiler. Hatay Genç İş İnsanları Derneği toplantı salonunda gerçekleşen ziyaret programında HAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Serhan Rende ve Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundular.

HAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Serhan Rende ve Yönetim kurulu üyelerini tebrik eden CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur,İsmet Tokdemir,Suzan Şahin ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş,Yeni dönem projeleri hakkında bilgi aldıkları Hatay Genç İş İnsanları Derneği Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar dilediler.

Hatay Genç İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu olarak CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur,İsmet Tokdemir,Suzan Şahin ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Serhan Rende,Kendilerini Hatay Genç İş İnsanları Derneğinde ağırlamaktan mutluluk duydukları konuklarına teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. (TALİP KÖLEOĞLU)HABER BİLGİLERİ
Bu haber 28.04.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 520 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler