MUSTAFA ÖZKOCA
İZZETTİN YILMAZA ANTAKYALIDAN TAM NOT

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz belediye seçimlerinden bu yana tam 2 yıl geçmesine rağmen dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor.

Belediye seçimlerinden ardından 2 yıllık yapılan icraatları değerlendiren Antakya halkı Belediye başkanından memnuniyetini dile getirdi.

Kendi sınırları içerisinde bulunan mahallelere gerek asfalt gerek yol yapım çalışmaları gerekse çevre düzenlemesi ve Park çalışmaları gerçekleştirerek şehrin güzelleşmesi için elimden geleni yapmaya çalışan başkan İzzettin Yılmaz dur durak bilmeyen azmiyle herkesten tam not aldı.

Çocuk parkı bulunmayan mahalle kalmayacak sloganıyla her mahalleye bir çocuk parkı kazandırmayı hedefleyen başkan sosyal projelere attığı imzalarla da adından bahsettiriyor.

2 yıldır süren pandemi sürecinde görevli olan Emniyet ve sağlık mensuplarına sürekli sıcak kumanya ile destek çıkarak çalışanlara destek verdi.

Tüm mahalle muhtarları ile uyumlu bir çalışma içerisinde olan Antakya Belediyesi vatandaşın sosyal medya üzerinden yaptığı şikayet ve istekleri de tek tek yerine getirmeye çalışıyor.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve çalışma ekibi geçtiğimiz iki yılın ardından vatandaştan tam not almayı hak etti.

İnsan odaklı sosyal belediyecilik anlayışını bir ileri seviyeye taşımak için gece gündüz çalıştıklarını Antakya halkına gösterdiler.

Hatsunun altyapı çalışmalarını bitirdiği ara sokakları tek tek asfalt layarak yaz ayına girerken bu mahalleleri toz ve topraktan çamurdan kurtarmayı hedefliyor.

Bizde basın camiası olarak her eksiği gördüğümüz gibi yazıp yapılan hizmetleri de takdir ederek paylaşmayı bir borç bilip teşekkür etmeyi de unutmayız...


TARİH
05.04.2021
OKUNMA
Bu Haber 98 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları