MUSTAFA ÖZKOCA
YILMAZ İLE YENİDEN ŞEKİLLENİYOR

HBB'DE BASIN YAYIN NİDA YILMAZ İLE YENİDEN ŞEKİLLENİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Daire Başkanlığına getirilen Nida Yılmaz ile halkla ilişkiler konusunda ve kendi bünyesinde bulunan Basın Yayın kurumunun daha aktif hale geleceği gözleniyor.

Birkaç gün önce Daire Başkanlığı Nida Yılmaz ile yaptığım görüşmede bazı konularla ilgili istişarede bulundum.

İşinin ehli olduğu her halinden belli olan Yılmaz Hatay ile ilgili her konuda çözüm odaklı çalışacaklarını halkla iç içe olacaklarını belirtti.

Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın direktifleri doğrultusunda halkımızın belediyeden beklentilerini giderilmesi gereken sorunları belirteceği en yetkili kurum olan, ayrıca Büyükşehir'in yaptığı bütün icraatları halkımıza en hızlı ve en doğru şekilde iletmek için var güçle çalışacaklarını belirten Yılmaz bu konuda yeni bir çalışmaya başladıklarını belirtti.

Kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğum Yılmaz, HBB Basın Yayın Daire Başkanlığı'nın daha aktif çalışarak belediye çalışmaları icraatları konusunda halkı en iyi şekilde bilgilendireceklerini söyledi.

Özellikle yerel basına bu konuda çok iş düştüğünü belirten Nida Yılmaz biz basın camiasından da gerekli desteği gördüklerini ifade etti.

Biz de yaptığımız bu verimli sohbetimizde yapılan her iyi icraatı yazdığımız gibi gördüğümüz eksiklikleri vatandaşımızın bize gönderdiği şikayetleride belirtmemizin boynumuzun borcu olduğunu kendisine ifade ettik.

Basın yayında bir dizi değişikler yapacaklarını ifade eden Yılmaz Hatay halkı için hizmetin en iyisini sunacaklarını belirtti.

Biz de kendisine görevinde başarılar diliyoruz.


TARİH
08.04.2021
OKUNMA
Bu Haber 194 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları