GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın talimatları ile yürütülen altyapısı tamamlanmış cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmaları şehir genelinde devam ediyor.

Antakya Belediyesi, yürütülen hizmetler kapsamında son olarak Antakya’nın en eski mahallelerinden olan Kışlasaray ve Güllübahçe Mahalleleri’nde de boydan boya asfaltlama çalışması gerçekleştirdi. Mahalle sakinleri tarafından büyük beğeni alan asfaltlama çalışmalarının uzun yıllar sonra ilk kez böyle kapsamlı olarak gerçekleştirildiği ifade edildi.

Antakya Belediyesi yaptığı açıklamada daha önce çalışma yapılacağı duyurulan ve kroki ile detaylı olarak ifade edilen tüm sokaklarda asfaltlama çalışmalarının tamamlandığını belirtti.

Antakya Belediyesi açıklamasında altyapı çalışmaları tamamlanmış olan cadde ve sokaklarda asfaltlama hizmetlerinin periyodik program çerçevesinde yürütüldüğüne dikkat çekerken, şehrin en eski mahallelerinden olan Kışlasaray ve Güllübahçe Mahallelerinde yapılan çalışmalarda hemşerilerimize gösterdikleri sabır ve özveriden dolayı teşekkür ediyoruz denildi. (Haber merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 16.06.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 152 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler