İSKENDERUN İÇİN ANKARADA YOĞUN MESAİ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulunmak üzere Ankara’da temaslarda bulundu. Ziyaretlerde İskenderun için hayata geçirecek projeler hakkında istişarelerde bulunan Başkan Fatih Tosyalı, kentimizde yapılması planlanan projeler ve çalışmalar ile ilgili bilgiler de verdi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Ankara’da AK Parti Hatay Milletvekilimiz Abdulkadir Özel, birlikte İller Bankası Genel Müdürümüz Yusuf Büyük'ü, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Ahmet Dilsiz’i, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’i Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekânsal Planlama Genel Müdürü Erdal Kayapınar'ı ziyaret ettik. Ziyaretimizde, İlçemize yapılacak projelerimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunduk ” dedi.

PROJELERİMİZİ HIZLA HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Gerçekleştirilen ziyaretlerin son derece verimli geçtiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı, şöyle konuştu:

” Feyezan Kanalı Kentsel Tasarım Projemiz ve Ziraat Park Projemiz durmadan çalışmaya deva ediyoruz. Ayrıca ziyaretlerimizde kentimizde yapılması planlanan farklı sportif projeler hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

Güzel olan İskenderun'umuzu daha güzel bir hale getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.Projelerimizi hızla hayata geçireceğiz.Ankara’daki görüşmelerimizde projelerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı Bakanlarımıza, Milletvekillerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ” (Haber Merkezi)

 

 


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 22.06.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 239 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler