ATAŞEHİR MEZUNLARINI UĞURLADI

Ataşehir Eğitim Kurumları, 2020-2021 eğitim öğretim döneminin mezunları, kurumun düzenlediği geleneksel eğlenceyle vedalaştı. Mezuniyet etkinliğinde öğrenci ve öğretmenler duygusal anlar yaşadı.İskenderun Ataşehir Eğitim kurumları, geleneksel hale getirdiği yıl sonu eğlence programında yönetim, öğretmen ve öğrenciler bir araya gelerek mezunlarını uğurladı. Pandemi kuralları çerçevesinde akşamı saat 18.30 da başlayan program, 21.00’da sona erdi. Bu kısıtlı süreyi en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştılar.

SINAVA MOTİVE ETTİK

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen yılsonu eğlence programında bu dönem de mezunlarını uğurladıklarını söyleyen Ataşehir Eğitim Kurumları Ortağı ve Kurs Merkezi Müdürü İbrahim Aydoğan, bir eğitimci olarak yeniden bu heyecanı yaşamanın gururu içerisinde olduklarını belirtti.

İbrahim Aydoğan, Ataşehir ailesi olarak 12. sınıf öğrencilerimizin yılsonu eğlence programını düzenlemedeki amaçlarının, hafta sonu yapılacak üniversite sınavına motivasyonlarını artırmak olduğuna vurgu yaparak şöyle konuştu: “Yarınlara hazırlamak için verdiğimiz eğitimle bugün bizlerden ayrılan öğrencilerimize yolları açık olsun diyoruz. Bu etkinliği, motivasyonlarını arttırmak ve hafta sonu yapılacak sınav stresini bir nebze olsun azaltmak için gerçekleştirdik. Bu geleneği pandemiye rağmen yapmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diliyoruz.” (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 26.06.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 168 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler