YKS HATAY BİRİNCİSİ RADİKAL EĞİTİM KURUMUNDAN

Faaliyete başladığı günden itibaren verdiği başarılı eğitim ile bölgemizde marka haline gelen Radikal Eğitim Kurumları Hatay Şubesi öğrencisi Doğa Yoğurtçu Yükseköğretim Kurumları Sınavında sayısal alanında   Türkiye 140. Hatay 1. Olarak Radikal Eğitim Kurumlarının gururu oldu.

Açıklanan sonuçlara göre ilk 1000’de 2 öğrenci,ilk 10 000’de 6 öğrenci,ilk 20 000’de 22 öğrenci ve ilk 50 000’de 48 öğrencisi olan Radikal Eğitim Kurumları Hatay Şubesi  ne denli başarılı bir kurum olduğunu gözler önüne sererken velilerin takdirini topladı.

Radikal’de başarı devam ediyor diyen Radikal Eğitim Kurumları Hatay Şubesi Kurucu Müdürü Gazi İsmailoğulları yaptığı açıklamasında :” Kurumumuz için bu yıl elde edilen başarı çok önem arzetmektedir.Tüm dünyayı olumsuz bir biçimde etkileyen Covid-19 salgını sürecinde en fazla etkilenen eğitim alanında öğrencilerimiz için gösterdiğimiz çabanın meyvelerini vermesi bizleri fazlası ile mutlu etmiştir. Radikal Eğitim Kurumları alanında deneyimli eğitimci kadrosu ile öğrencilerinin başarısı için ellerinden gelenin fazlasını yapma gayreti içerisindedirler. Hal böyle olunca da başarı kaçınılmaz bir hal alıyor.YKS sınavında Türkiye 140. ,Hatay 1. Olan öğrencimiz Doğa Yoğurtçu başta olmak üzere dereceye girerek kurumumuz ve aileleri için gurur kaynağı olan kıymetli öğrencilerimizi yürekten kutluyor,Öğrencilerimizin üzerinde büyük emekleri olan eğitimci kadromuza şükranlarımızı sunuyoruz. Radikal Eğitim Kurumları olarak yeni dönemde de öğrencilerimizin başarısı için eğitimlerimize hız kesmeden devam edeceğiz.”dedi.(TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 02.08.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 277 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler