ARTES HOTEL

TURİZM SEKTÖRÜNDE YENİ SOLUK:

Hatay’da 4 ilçeyi birbirine bağlayan noktada yer alan Artes Hotel, Hatay protokolünün geniş katılımıyla gerçekleşen muhteşem açılışla hizmete girdi. Antakya-Samandağ Yolu Orhanlı mevkiinde bulunan Artes Hotel’in açılışında konuşan Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, pandemi şartlarına rağmen böylesi bir gereksinimi Hatay’a kazandıran Artes Hotel Ailesine teşekkür etti. Başkan Savaş, “Hotelimiz inşallah ilimize ve ülkemize hayırlar getirir, yerli ve yabancı turizmimize de katkı sağlar. Ben emeği geçenlere teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum” dedi.

ERYILMAZ: “HATAY’IMIZA HİZMET EDECEK OLMASI GURUR VERİCİ”

Artes Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Semire Eryılmaz ise yaptığı konuşmada katılım gösteren herkese teşekkür ederek, “Hatay’a ve Hatay’a gelen misafirlere Artes Hotel’de hizmet verecek olmanın haklı gururu yaşıyoruz. Hotelin 4 yıldızlı hizmet standartları ile lüksü uygun fiyata, vatandaşlara sunacağız. Evinizde olduğunuz hissini yaşatan hotelimizin kapıları her zaman açık olacaktır. Amacımız Hatay’ın, Hataylıların ve Hatay’a gelen yerli, yabancı tüm turistlerin eşsiz hotel hizmetiyle bizlerden memnun kalmalarıdır.” diye konuştu.

PROTOKOLDEN YOĞUN KATILIM

Gerçekleşen açılış törenine Hotel Sahibi Nuri Eryılmaz, Semire Eryılmaz, Önder Eryılmaz ve aile bireylerinin yanı sıra Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Lütfü Savaş, CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, İsmet Tokdemir, CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, AKİB Başkanı Nejdat Sin, Hatay Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı Nihat Mazmanoğlu, Defne önceki dönem belediye başkanı İbrahim Yaman ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Açılış kurdelesinin kesiminin ardından protokol üyeleri Artes Hotel’i gezerek işletmeye tam not verdiler.(Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 02.08.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 138 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler