9 BUÇUK KİLOMETRELİK ASFALT ATAĞI

Hatay Büyükşehir Belediyesi altyapı ve üstyapı çalışmalarına il genelinde koordineli bir şekilde devam ediyor. Yolları modern ve ulaşıma uygun hale getirmek amacıyla çalışmalar gerçekleştiren HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Kırıkhan-Reyhanlı kara yolundan Özkızılkaya ve Baldıran mahallelerini birbirine bağlayan 9 buçuk kilometrelik yolda eski zemin sökümü ve zemin güçlendirme çalışmalarını tamamladı.

Ayrıca sel ve taşkınların yaşanmaması amacıyla mevcut yolda büz döşeme çalışması gerçekleştiren ekipler, yolun 7 buçuk kilometrelik kısmını asfaltlayarak çalışmaların en kısa süre içerisinde tamamlanacağını bildirdi.

Yol çalışmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek düşüncelerini paylaşan Baldıran Mahalle Muhtarı Hüseyin Derya, “Baldıran Mahallesi’nden Özkızılkaya Mahallesi arasındaki yolun asfaltlanmasında başta Lütfü Savaş’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu memlekete kim hizmet ederse duacısıyız. Başarılar diliyor ve hizmetlerin devamını diliyorum” diye konuştu.

Özkızılkaya Mahalle Muhtarı Halil Konuklar da gerçekleştirdiği hizmetler ve yol çalışmalarından dolayı Başkan Savaş’a teşekkür etti. (Haber Merkezi)HABER BİLGİLERİ
Bu haber 07.08.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 289 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler