KAŞIKÇI SAHAYA İNDİ

TBMM’nin 1 Ekim'e kadar tatile girmesinin ardından MHP Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı, her yıl olduğu gibi bu yılda seçim bölgesi Hatay'a  gelerek siyasi çalışmalarına başladı.

Siyasi çalışmalarını yapmak üzere geldiği Hatay'da geçtiğimiz hafta sonu Altınözü İlçesi'ne bağlı Yarseli, Boynuyoğun, Ziyaret, Kıyıgören, Mayadalı ve Keskincik Mahalleleri ile Antakya'ya bağlı Demirköprü, Melekli, Saçaklı, Suvatlı ve Ovakent Mahallelerini ziyaret etti.

Hatay’ın tüm ilçelerini karış karış dolaşmayı planlayan Kaşıkçı’nın ilk durağı Altınözü ve Antakya oldu. İlçe teşkilatları ve Belediye başkanları ile beraber saha çalışmalarını yürüten Kaşıkçı, "Hatay’ımızı daha yaşanabilir bir hale getirmek için mecliste gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Hiçbir arkadaşımız kendi ve ismi için değil, vatanı ve bayrağını daha yukarıya taşımak için gayret gösteriyor." dedi.

BEKLEYEN SORUNLARI ÇÖZMEYE ÇALIŞACAĞIZ

Vatandaşlarla bire bir görüşerek sorunları ve talepleri dinleyen MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, ilçede var olan sorunları tek tek dinleyip çözüme kavuşturacaklarını belirterek, “Başta MHP Antakya İlçe Başkanımız Mehmet Kanlı olmak üzere ziyaretlerimizde bizi yalnız bırakmayan teşkilat mensuplarımıza ve Belediye Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum. Tabii en büyük teşekkür bizi hanelerinde ağırlayan kıymetli muhtarlarımıza ve Antakyalı vatandaşlarımıza. İlçelerimizde var olan sorunları gündeme getirerek çözüm arayışlarımızı istişare yaparak devam ettireceğiz ve tüm vatandaşlarımızın bekleyen sorunlarını en kısa sürede çözmeye çalışacağız.” dedi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 31.08.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 182 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler