EĞİTİM'DE EKİN FIRTINASI DEVAM EDİYOR

Hatay'da eğitim ve öğretim alanında Kolektif Eğitim Sistemi ile adından başarıyla söz ettirmeye devam eden Ekin Eğitim Kurumları, gerçekleştirilen YKS sonrası sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte başarıya doymuyor.

Hatay'da kolektif eğitim sistemi ile öğrencilerin başarılı olmaları için her geçen gün kalitesini arttırmaya devam eden Ekin Eğitim Kurumları, açıklanan YKS sonuçlarının ardından bir kez daha başarıya imza attı. YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından Ekin Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karasu tarafından Ekin Eğitim Kurumları Konferans Salonunda bir basın toplantısı düzenlendi.

Öğrencilerinin donanımlı eğitim sistemi ile üst düzey donanımlı kadroları tarafından başarıya ulaştığını belirten Ekin Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karasu, "Son 10 yılın en zorlu YKS'sinde Ekin öğrencileri emeklerinin karşılığını yüksek bölümlere yerleşerek almışlardır. Ekin Eğitim Kurumlarının donanımlı eğitim sistemi, üst düzey donanımlı kadrosu sayesinde öğrencilerimiz amaçlarına ulaşmışlardır. 2021 YKS sonuçlarına göre öğrencilerimiz gurur verici başarılara imza atmışlardır. Ekin öğrencilerinin Türkiye çapında elde ettiği derecelerle oluşan gurur tablosunu kamuoyu ile paylaşmaktan onur duyuyoruz. 2021 YKS yerleştirme sonuçlarına göre; 46 öğrencimiz Tıp Fakültelerine, 17 öğrencimiz Hukuk Fakültelerine, 21 öğrencimiz Diş Hekimliğine, 11 öğrencimiz PDR Fakültelerine, 8 öğrencimiz Eczacılık Fakültelerine, 9 öğrencimiz Psikoloji Fakültelerine, 62 öğrencimiz Mühendislik Fakültelerine, 27 öğrencimiz Hemşirelik Bölümüne, 4 öğrencimiz Dil ve Konuşma Terapisine, 7 öğrencimiz Gastronomi ve Mutfak Sanatlarına, 13 öğrencimiz FTR Fakültelerine 87 öğrencimiz Öğretmenlik Bölümlerine ve daha sayamadığımız 450’ye yakın öğrencimiz değişik üniversite ve bölümlerine yerleşmiştir. Yüzlerce öğrencimizin üst düzey fakültelere yerleşmeleri Ekin Eğitim Kurumlarının disiplinli ve yaratıcı eğitim sisteminin doğal bir sonucudur. Hiçbir başarı tesadüf değildir." dedi.

PANDEMİ SÜRECİNDE İKİZ SINIF SİSTEMİ ÖĞRENCİLERİMİZİ BAŞARIYA ULAŞTIRDI

İkiz sınıf sistemi sayesinde öğrencilerin başarıya ulaştığını belirten Ekin Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karasu, "Ekin Eğitim Kurumlarının Pandemi’ye uygun teknik donanımı, yeni nesil akıllı tahta ve akıllı tahta içerikleri mikrofon, kamera ve okulu eve taşıyan dijital twins (ikiz sınıf) sistemi sayesinde gerçekleştirdiği kesintisiz eğitim süreci öğrencilerimizi başarıya ulaştırmıştır. Ekin Rehberlik sisteminin bilinçli ve yapıcı çalışmaları sonucunda, öğrencilerimiz doğru tercih yaparak amaçlarına ulaşmışlardır. Rehberlik servimizin öğrencilerimizi doğru mesleklere yönlendirmesindeki başarısını kutluyoruz. Ekin Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizi başarıya ulaşmalarını sağlayan Ekin İdarecilerine, Öğretmenlerine ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Ayrıca güvenini bizden hiçbir zaman esirgemeyen velilerimize şükran borçluyuz. Öğrencilerimizin ileriki öğrenim hayatlarında başarılarının devamını dileriz." diyerek sözlerini tamamladı. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 06.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 165 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler