SARILARIN YENİ BAŞKANI YILMAZOĞLU

Altınözü Sarılar Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Kültürel Gelişim Derneği’miz yeni yönetimini seçti.

“Omuz omuza birlik ve beraberlik” gustosuyla kurulan, çocuk etkinlikleri, tiyatro gösterileri, sürpriz sanatçıların katılımıyla Paskalya halayları gibi birçok etkinlikle mahalle sakinlerimizin kaynaşmasını desteklemenin yanı sıra birçok sosyal projeye de imza atan dernek, yapılan olağan seçimle yeni başkanını ve yönetim kurulunu seçerek görev başına getirdi.

Üyelerin katılımıyla gerçekleştirilen olağan seçimler sonucunda Sarılar Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Kültürel Gelişim Derneği’nin başkanlığına Yusuf İlyasYılmazoğlu seçildi.

ÇALIŞMALARA HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ

Sarılar Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Kültürel Gelişim Derneği’ninYönetim kurulu da yapılan seçimler sonucunda Yusuf İlyas Yılmazoğlu’nun başkanlığında, Bayram Mansuroğlu, Cabir Dağlıoğlu, Dimitri Mansuroğlu, Onur Dağlıoğlu, Mikail Kuşoğlu ve Barış Bayrakçıoğlu’ndan oluştu. Genel kurulda konuşan Derneğin yeni başkanı Yusuf İlyas Yılmazoğlu, geçmiş yönetime derneklerine verdikleri emeklerinden dolayı teşekkür ederek, “Her daim birlik ve beraberlik duygusuyla çalışmalarımıza, yeni yönetimimizin, yeni enerjisiyle hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

ÖRNEK VE ŞİRİN SOKAKLAR YAPACAĞIZ

“Sarılar Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Kültürel Gelişim Derneği olarak, birleştirici gücümüzün mahallemizin huzuru ve gelişimi için kullanacağız.” diyen Başkan Yılmazoğlu, “Yönetimimiz ile beraber toprağına değen her bir tohumun bereketle filizlendiği, birçok kültür ve uygarlığa kucak açan, tarihe, insanlığa yön veren gücüyle yüzyıllara hükmeden güzel Hatay’ımızı sadece mahallemiz ölçeğinde değil, tüm Türkiye’de başarıyla temsil edeceğiz. Turizm potansiyeline sahip olan güzide Sarılar Mahallemizin her türlü imkanını değerlendirecek, mahallemize yüzeysel ama etkili dokunuşlar yaparak örnek ve şirin sokaklar yapacağız.”

YAZ FESTİVALLERİNE DEVAM

Yeni yönetim kurulumuz öncülüğünde mahallemizin dokusuna renk katan ve her yıl büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiğimiz ‘Yaz Festivali’ ile yöre halkımıza eğlenceli saatler sunmanın yanı sıra, mahallemizin tanıtımına katkı sunmaya da devam edeceğiz. Mahallemizin turizm potansiyelini de kullanarak, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeye yönelik yeni festivallere de imza atacağız. Güzel mahallemizin yaşlı sakinlerini de memnun edecek etkinlikler yapacağız. Derneğimizin yönetimi ile birlikte daha güçlü ve yeni projeler üretecek, en temel amacımız olan yardımlaşma ve kültürel etkinlikleri layıkıyla gerçekleştirecek, eğitim ve öğretimin önemi de de göz ardı etmeden, geleceğimize umut olan gençlerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz.” diye konuştu. (Haber Merkezi)

 


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 09.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 115 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler