Hatayspor mobil Passolig satış standı İskenderunda

Süper Ligde ikinci sezon mücadelesi veren Atakaş Hatayspor Taraftar temsilcilerinin “Tribünde yerini al, takımına destek ol’ sloganıyla organize ettiği mobil passolig satış noktası bugün İskenderun’da taraftarıyla buluştu.

Atakaş Hatayspor Taraftarları İskenderun Temsilcisi İzzettin Ateş kulübün maçlarını yakından takip etmek, taraftar sayısını arttırmak üzere 15 ilçede mobil Passolig kartı satışlarının sürdüğünü söyledi. 

Bordo-Beyazlı Kulüp Taraftarı İskenderun Temsilcisi İzzettin Ateş Süper ligde mücadele eden takımlarının destekçi sayısını her geçen gün arttırmayı amaçladıklarını belirterek “Bu sezon ilçelerden stadyuma ulaşım ve ilçelere mobil Passolig gibi konularda taraftarın taleplerine olumlu cevap veren Hatayspor yönetim kuruluna teşekkür etti. Atakaş Hatayspor Taraftar temsilcileri olarak birinci hedefimiz takımımızın taraftar sayısını arttırmak. Bu amaçla Taraftar Temsilcileri olarak alınan kararla Hatay’da 15 ilçede dönüşümlü olarak mobil passolig satış standı kuruluyor. Bugün Mobil satış standımız İskenderun’da Havuzlu çarşıda Passolig kartı satışını taraftarımızın ayağına getirdik. İlgiden memnunuz. Şu an 28 bin 913 olan possolig kartlı sayısını taraftar temsilcileri olarak 40-50 binlere çıkartmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Atakaş Hatayspor Taraftar Temsilcilerinin maçları izleyecek taraftarlar için her ilçeden stada ve stattan ilçeye dönüşü sağlayacak otobüs organizasyonu bulunduğunu da anımsatan İzzettin Ateş “Süper lig takımımız Atakaş Hatayspor maçlarını statta izleyecek olan ve İskenderun’dan gidecek taraftarlar benimle iletişime geçecekler” dedi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 10.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 46 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler