İSKENDERUNSPOR STOREYE MUHTEŞEM AÇILIŞ

Kulüp Başkanı Hakan Bolat’ın girişimleriyle yeniden heyecan yaşayan İskenderunspor, yeni sezona şampiyonluk parolasıyla girerken, ürünleri de Enderspor mağazasında satışa sunulmaya başlandı.

Enderspor çatısı altında oluşturulan İskenderunspor Store, düzenlenen törenle İskenderunspor sevdalılarının hizmetine girdi. Törene, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu, İskenderunspor A.Ş. Başkanı Hakan Bolat, takımın teknik kadrosu, futbolcular ve taraftarlar katıldı.

KAYMAKAM İSTEĞİNİ YİNELEDİ

Törende konuşan Belediye Başkanı Tosyalı, İskenderunspor’un tarihinde ilk kez böyle bir mağazada ürünlerinin satılmasının önemli olduğunu belirterek, maddi ve manevi anlamda her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını söyledi.

Kaymakam Yönden de, otelde gerçekleştirilen imza törenindeki konuşmasını hatırlatarak, Teknik Direktör Ümit Karan’dan şampiyonluk isteğini yineledi.

Kulüp Başkanı Bolat ise, yönetim olarak her türlü çalışmaları yaptıklarını, şimdi sıranın taraftarlarda olduğunu ifade ederken, destek çağrısı yaptı.

KARAN İMZA DAĞITTI

Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelası şampiyonluk niyetiyle kesildi. Mağazada ürünleri inceleyen Kaymakam Yönden ve Belediye Başkanı Tosyalı, mağaza sahibi Mehmet Ünivar’dan bilgiler aldılar. Protokol üyeleri, toplu şekilde İskenderunspor ürünleri önünde görüntü verirken, ilk alımı İskenderun Kaymakamı Yönden yaptı. Yönden, bu alışverişi bir öncülük olsun ve kenti ile takımı sevdiğinden dolayı yaptığını vurguladı.

Açılışta ayrıca Genel Koordinatör  Rienkereng, Teknik Direktör Karan forma alan taraftarlara imza verdi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 11.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 54 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler