MATEMATİKTEN KORKAN KALMAYACAK

SİHİRLİ MATEMATİK İLE  HATAY’DA MATEMATİK’TEN KORKAN KALMAYACAK

5.sınıfa giden çocuğunuz hala parmak sayarak 4 işlem mi yapıyor? Bunu artık yapmayacak. Çünkü  Eşsiz Takip Akademi (ETA)  5-13 yaş arası öğrencilere yeni nesil öğrenme olan Sihirli Matematik eğitimi vermeye başladı. Sihirli matematik ile matematiğin ne kadar kolay ve eğlenceli olduğunu göreceksiniz. Bu eğitimle birlikte  sıralı yayınları takip  ettikten  sonra  yeni nesil soruları  çok güzel çözeceksiniz. Telefon ,tablet ve televizyon karşısında her geçen gün azalan kısa süreli hafızanız güçlenecektir. Çok kısa sürede çocuğunuzdaki değişime inanamayacaknız.    Yılların deneyimli eğitimcisi Ali Girişken tarafından verilen Sihirli Matematik kısa sürede  gördüğü yoğun ilgi ile dikkatleri üzerinde topladı.

Son dönemde Türkiye’nin  bir çok yerinde yoğun ilgi gören bir eğitim modeli olan Sihirli Matematiği Hatay’da ilk defa kurumlarında verecek olmanın haklı gururunu yaşadıklarını söyleyen Eğitimci Ali Girişken yaptığı açıklamasında :” Yeni nesil öğrenme olan Sihirli Matematik ile Hatay’da Matematik’ten korkan çocuk kalmayacak. Sihirli Matematik eğitimi ile çok kısa sürede Hatay’da adından çok söz edilecek bir kurum olacağımıza inancım tamdır. Sihirli Matematik eğitimi ile çocuklar kısa sürede Sayıları Tanıma, Parmaktan Kurutlma, Zihinden 4 İşlem, Görsel Hafıza, Dört İşlem Bir Sayı ,Ses İle Dikkat  Sihirli Kartlar,Problem Çözme Ve Çizgimatik Ve Eğlenceli Oyunlar  konularında önemli yol  katedeceklerdir. Kısa sürede oldukça yoğun ilgi gören Sihirli Matematik eğitimlerimizi Eşsiz Takip Akademi ‘de birebir vermemizin yanında Anaokul ve İlköğretim öğrencilerine okullarında gruplar halinde verebileceğimizi söylemek istiyorum. Sihirli Matematik konusunda detaylı görüşmek üzere tüm velilerimizi kurumumuza davet ediyorum.  İŞLEMLER PARMAKTA DEĞİL ZİHİNDE BİTER ”dedi.

Eşsiz Takip Akademi  Cumhuriyet mahallesi 3.İpek sokak (Oskar Halı saha karşısı ) Firdevs apartmanı No:26/A adresinde hizmet veriyor. İletişim telefonları  0 536 329 15 01 ile 0 535 584 08 44. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 14.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 91 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler