TÜLAY ve SONER MUTLULUĞA EVET DEDİ

Hatay’ın köklü,saygın ve sevilen ailelerinden olan Duman ve Eskiocak ailelerinde düğün heyecanı yaşandı.Leyla&Mehmet Duman çiftinin dünyalar güzeli kızları Tülay  ile Hadice&Cevat Eskiocak çiftinin yakışıklı oğulları Defne Koleji Okulları Genel Müdürü Soner Eskiocak düzenlenen muhteşem bir düğün ile mutluluğa evet diyerek dünya evine girdiler.Hira Garden’de gerçekleşen dillere destan düğün törenine Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Defne Koleji Genel Koordinatörü  Serdal keskin,Jet Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Küçükdüveyki ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Alkışlar arasında piste gelen Tülay&Soner çifti ilk dansları ile  konukları  büyülerken sevenleri genç çifti bu mutlu anlarında pistte gece boyunca yalnız bırakmadılar.

Tülay&Soner çiftinin nikahlarını Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz kıyarken şahitlikleri Defne Koleji Genel Koordinatörü  Serdal keskin,Jet Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Küçükdüveyki, Defne Hastanesi doktorlarından  Doç.Dr. Ziya kaya ve Biyoloji Öğretmeni Rana Duman yaptılar.Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ,Evlilik cüzdanını gelin Tülay Eskiocak’a verdi.

Mutlulukları adeta gözlerinden okunan Tülay&Soner çifti mutlu anlarında yanlarında olarak sevinçlerine ortak olan tüm sevenlerine teşekkür ederek geceyi ölümsüzleştirmek adına bol bol objektiflere poz verdiler.

Hatay Gazetesi olarak Tülay&Soner Eskiocak  çiftine hayırlı olsun dileklerimiz ile ömür boyu mutluluklar diliyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 14.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 96 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler