ÖZTOPRAK PASTANESİNİN EŞSİZ LEZZETLERİ

Tatlı kaçamağı için mutlaka uğramanız gereken yerlerin başında yer alan Öztoprak Pastanesi son dönemdeki  istikrarlı yükselişini sürdürürken müşterilerine sunduğu geniş ürün portföyü ile damak çatlatmaya devam ediyor.

Alanında en iyi ustaların hünerlerini sergiledikleri Öztoprak Pastanesinin Baklava ,Yaş pasta,Kuru pasta ,İngiliz Keki,Ceviz Dolama ve Butik pastaları herkes tarafından büyük beğeni toplarken son dönemde menüye eklenen Soğuk baklava,Magnolia, Red velvet, Fıstıklı ganaj, Malaga, Fıstık rüyası, Tiramisu ve Cheesecake çeşitleri tatlı tutkunlarından geçer not aldı.

İşletmeleri  için öncelik  Hijyen ve müşteri memnuniyeti diyen Öztoprak Pastanesinin genç ve başarılı işletmecisi Ayhan Öztoprak,Covid-19 salgını sürecinde yoğunlaşan paket servislerinin olanca hızı ile devam ettiğinin altını çizerek  günden güne genişlettikleri ürün çeşitleri ile en iyi hizmeti vermek adına var güçleri ile çalıştıklarını belirtti.Öztoprak,Getir ve Yemek sepetinde elde ettikleri puanlar ile süper Pastane konumunda olduklarını hatırlatarak gece 00:30 saatine kadar hizmet verdikleri işletmelerinde siparişleri beklediklerini vurguladı. Öztoprak Pastanesi sipariş telefonu 0 326 212 78 27. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 14.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 94 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler