HAMİT YILDIRIM DUALARLA UĞURLANDI

Hatay’ın İskenderun ilçesinde yakalandığı Covid-19 rahatsızlığına yenik düşen Belediye personeli Abdulhamit Yıldırım gözyaşları ve dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

COVİD 19 hastalığı yüzünden tedavi gördüğü hastanede vefat eden Denizciler Belde Belediyesi personeli, İskenderun Belediyesi Ulaşım eski Müdürü Abdülhamit Yıldırım’ın cenazesi ikamet ettiği Denizciler Kavaklıoluk Mezarlığına getirildi.

İskenderun Belediye Başkanı M Fatih Tosyalı’ının da katıldığı cenaze namazında, Yıldırım ailesi ile kalabalık cemaat topluluğu saf tuttu. Kılınan cenaze namazının ardından helallik alınan merhum Yıldırım, Kavaklıoluk mezarlığında gözyaşları ve dualar eşliğinde toprağa verilerek son yolculuğuna uğurlandı.

Cenazeye katılan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı yayımladığı mesajında Belediye personelimiz, çalışma arkadaşımız Abdulhamit Yıldırım'ın Covid-19 sebebi ile tedavi gördüğü hastanede vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Çalışma arkadaşımız Merhum Abdulhamit Yıldırım'a Allah’tan rahmet; Ailesi, Yakınları ve tüm İskenderun Belediyesi ailemize başsağlığı diliyorum” dedi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 14.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 94 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler