Başkan Yılmaz Ahilik haftasını kutladı

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz HESOB ev sahipliğinde düzenlenen Ahilik Kültürü Haftası kutlama programlarına katıldı.

Atatürk Anıtına Çelenk koyma töreni ile başlayan program, Antakya Gastronomi Akademisi’nde birlik beraberlik buluşması, esnafın ziyaret edilmesi ve ardından HESOB’da düzenlenen Ahilik Kültürü konulu sergi ile devam etti.

Programda gerçekleştirilen tebrik konuşmalarının ardından, Atatürk Anıtına çelenk sunuldu. Daha sonra Antakya Gastronomi Akademisi’nde birlik beraberlik buluşması gerçekleştirildi. Buradaki programa AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, Ticaret İl Müdürü Halit İmrek, Yılın ve İlimizin Ahisi seçilen Behzat Böke, İlin Kalfası Özgür Bozkurt, İlin Çırağı Ebru Kalkavan ve çok sayıda esnaf katılım gösterdi.

Antakya Gastronomi Akademisi’nde düzenlenen programda Başkan Yılmaz esnafın Ahilik Kültürü Haftası’nı kutladı.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz daha sonra çarşı içerisinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Esnafın Ahilik Kültürü Haftası’nı tebrik ederek, hayırlı işler, bol kazançlar dileğinde bulundu.

Esnaf ziyareti programının ardından HESOB binasında düzenlenen Ahilik Kültürü fotoğraf sergisi ödül töreni gerçekleştirildi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 15.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 40 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler