DOĞAKA GIDA ÜRÜNLERİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARINDAYDI

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) Koordinasyonunda 29.WorldFood İstanbul Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı düzenlendi.

Bu yıl 29’uncusu düzenlenen WorldFood İstanbul Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’na DOĞAKA’nın fuar katılım desteği ile bölgeden 4 firma katılım sağladı. Hatay’dan 3, Kahramanmaraş’tan 1 adet firmanın katılım sağladığı fuarda, yurt içi ve yurt dışından birçok katılımcı ile satın almacı bir araya geldi.

Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA), Balkan, CIS (Azerbaycan, Belarus, Ermenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Özbekistan, Rusya ve Tacikistan), Güney & Kuzey Amerika, Güneydoğu Asya bölgelerinden yaklaşık 40 ülkeyi temsilen 200'den fazla davetli satın almacı ile 1000’den fazla marka fuarda yerini aldı.

DOĞAKA’nın desteği ile fuara katılım sağlayarak bölgedeki üretimi uluslararası platforma taşıyarak ticari alıcılarla buluşturan gıda üreticileri üretimlerine ilişkin pazar arayışlarına önemli katkı sağlayan fuarda birebir görüşmeler yaparak ticari bağlantılarını geliştirdiler. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 15.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 73 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler