ÜLKÜ OCAKLARINDAN KIRTASİYE DESTEĞİ

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Hatay İl Başkanlığı, Hatay'ın, Hassa ilçesine bağlı bir köy okulu öğrencilerine kırtasiye ve hijyen malzemesi desteğinde bulundu.

Hatay Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Alihan Döner  gerçekleştirilen faaliyete dair yaptığı açıklamada: "Çocuklarımız bizlere, geleceğimiz ise onlara emanet. Onların yüzlerinde bir gülümsemeye, dimağlarında vatan, millet sevgisine dair bir tohuma sebebiyet vermek gayemiz ve vazifemizdir. Evlatlarımızın ruh ve beden sağlığı, kişisel ve akademik gelişimleri hususunda daima üstün gayret sergileyeceğiz. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, ismi ile müsemma olarak eğitim ve kültürün teminatıdır." Dedi.

Hatay Ülkü Ocakları İl Başkanı Alihan Döner'in, bizzat katıldığı dağıtım faaliyetinde sıcak görüntüler ortaya çıktı. Çocuklarla sohbet edilerek, samimi ortamda gerçekleştiren köy okulu ziyareti, öğrencilere hediyelerinin takdimi ile son buldu.

Kırtasiye ve hijyen malzemelerini alan öğrenciler Hatay Ülkü Ocakları İl Başkanı Alihan Döner'e teşekkür ettiler. (TALİP KÖLEOĞLU)

 


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 15.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 86 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler