Elif ve Abdurrahman Mutluluğa Evet Dedi

Hatay’ın köklü,saygın ve sevilen ailelerinden olan Tiftikçi ve Çinçin ailelerinde nikah heyecanı yaşandı.Tiftikçi ailesinin dünyalar güzeli kızları Elif ile Çinçin ailesinin yakışıklı oğlu Abdurrahman düzenlenen nikah merasimi ile mutluluğa evet diyerek dünya evine girdiler.Antakya Belediyesi Mahveli Nikah Salonu'nda aile bireyleri ve sevenlerinin huzurunda nikahları kıyılan Elif & Abdurrahman çiftinin şahitliklerini İyi Parti Hatay İl Başkanı Adnan Şefik Çirkin ve Nigar Sürğit yaptılar.

Evllik cüzdanını hayırlı olsun dilekleri ile gelin Elif Çinçin’e veren İyi Parti Hatay İl Başkanı Adnan Şefik Çirkin ,Siyasi yaşamında her daim yanında yer alan kardeşi Abdurrahman Çinçin ve Elif Çinçin’e bir ömür boyu mutluluklar dileğinde bulundu.

Mutlulukları adeta gözlerinden okunan Elif & Abdurrahman çifti bu mutlu anlarında yanlarında yer alan tüm sevdiklerine teşekkür ederek günü ölümsüzleştirmek adına bol bol objektiflere poz verdiler.

Hatay Gazetesi olarak Elif & Abdurrahman Çinçin’e hayırlı olsun dileklerimiz ile ömür boyu mutluluklar diliyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 24.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 101 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler