YENİ DÖNEMDE BAŞARI İÇİN EĞİTİM BAŞLADI

Resim alanında faaliyet gösteren ve her yıl sınava giren öğrencilerinin tamamının sınavı kazandığı Selmani Baki Resim Atölyesi yeni dönemde de başarı parolası ile çalışmalarına start verdi.Üniversite eğitim hayatlarında Resim iş öğretmenliği bölümü, resim bölümü, grafik tasarım bölümü, animasyon bölümü, moda tasarım bölümü heykel bölümü ve Güzel Sanatlar lisesi düşünen öğrencilerin yoğun ilgi gösterdikleri Selmani Baki Resim Atölyesi alanında deneyimli eğitim kadrosu ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Öğrencilerine sadece atölyede resim kursu vererek değil sınavları süresince eşlik eden onlara  gittikleri illere kadar refakat eden Selmani Baki Resim Atölyesi velilerden de taktir toplayan bir kurum olarak biliniyor.

Oldukça hareketli bir sınav maratonu ve  öğrencilerinin tamamının sınav kazanması mutluluğunun hemen akabinde yeni dönem çalışmalarına start verdiklerini söyleyen Selmani Baki Resim Atölyesi kurucusu Selmani Baki Kocaispir :” Selmani Baki Resim Atölyesi olarak çok başarılı bir sezonu geride bırakarak yeni sezon çalışmalarımıza başladık. 2021-2022 eğitim dönemi için sınavlara giren 96 öğrencinin tamamı Resim iş öğretmenliği bölümü, resim bölümü, grafik tasarım bölümü, animasyon bölümü, moda tasarım bölümü heykel bölümü ve Bedii Sabuncu Güzel Sanatlar lisesine yerleşerek başarımızı bir kez daha gözler önüne serdiler.Bu yılda inşallah sınava girecek olan tüm öğrencilerimize sınavlarını kazandırmayı hedefliyoruz. Öğrencilerimiz oldukça  hevesli,Eğitimci kadromuz da bir o kadar disiplinli bir eğitim anlayışı ile görevlerini en iyi biçimde yapmaktadırlar. Öğrencilerimizin yeni sezon başarısında büyük paya sahip olacağına inandığım  eğitimci kadromuza şükranlarımı sunuyor yeni  öğrencilerimize  başarılar diliyorum.”dedi.

Şehit ve Gazi çocuklarına ücretsiz kurs verdiklerini bir kez daha yineleyen kurucu Selmani Baki Kocaispir, Resim iş öğretmenliği- Güzel sanatlar fakültesi bölümleri ( grafik tasarım, moda tasarın, tekstil tasarım, animasyon bölümü, resim bölümü, geleneksel Türk el sanatları, kostüm, cam bölümü, seramik ve heykel bölümü) ve Güzel sanatlar liselerini kazanmak isteyen öğrenciler sınırlı sayıda kontenjan la kurs kayıtlarını yaptırabilir dedi.

Kurs almak isteyen öğrencilerin 0 530 513 29 66 telefon numarasından ulaşabileceği atölyenin adresi: Akevler Mah. 6.Akevler Sokak Mirat Durgun Apartmanı Sabiha Gökçen Anaokulu Karşısı. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 28.09.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 230 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler