EŞİ VE ÇOCUKLARINI BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

Hatay’ın İskenderun İlçesinde bunalıma girdiği belirtilen baba eşini ve çocuklarını boğarak öldürdü.

Olay Denizciler Mahallesi 114. Sokakta meydana geldi. Kısa bir süre önce Uzman Çavuşluktan el çektirilen T.M.’nin bunalıma girdiği. Girdiği bunalım sonucunda da intihar etmek istediği öğrenildi.

İntiharı düşünürken, ben ölürsem çocuklarım ve eşim ne yapacak düşüncesine kapılan T.M. eşini ve çocuklarını öldürdükten sonra intihar etmeye karar verdi. Eve gelen T.M. evde yalnız bulunan eşi Aynur Mert’i boğarak öldürdü. Daha sonra çocuklarının okuldan dönmesini bekleyen T.M. okuldan dönen kızı Aleyna Mert’i hiç düşünmeden boğarak öldürdükten sonra, yine okuldan evine dönen oğlu Ahmet Ali Mert’i de boğarak öldürdü. Eşi ve çocukları evde ölü bulunan T.M.’nin izin takip eden polis yakın zamanda uzman çavuşluktan el çektirilen T.M.’nin Osmaniye’de olduğunu belirledi. Düzenlenen operasyonla saklandığı evde göz altına alınan T.M. İskenderun İl Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Burada ifadesi alınan T.M. suçunu itiraf ederek eşini ve çocuklarını öldürdüğünü söyledi.

Eşi tarafından boğularak öldürülen Aynur Mert, çocukları Aleyna Mert ve Ahmet Ali Mert’in adana adli tıpta yapılan incelemeliri tamamlandı. Yakınları tarfından alınan cenazeler Osmaniye’ye götürüldü. Aynur Mert ve çocuklarının cenazelerinin Osmaniye’de toprağa verileceği öğrenildi. (Haber Merkezi)

 

 


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 01.10.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 235 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler