Gülistandan Hayırsever Şahine teşekkür

Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesini ziyaret etti.İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan’a ziyaretinde Şube Müdürleri Mehmet Sarıyıldız ve Casim Çimen eşlik etti.  Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulunan Gülistan, Okul Müdüründen okulun genel durumu ve ihtiyaçları ile ilgili bilgi aldı.

Yeniden eğitime başlanan Nevzat Şahin Anadolu Lisesi’ni ilçeye kazandıran hayırsever Ersin Şahin ve ailesine teşekkür eden Gülistan, “İlçemiz Defne'ye böyle yeni bir okul kazandıran başta Hayırsever Ersin Şahin ve ailesine, yapımında ve donatımında emeği geçen herkese teşekkür ederim. İnşallah Hatay'ın en başarılı ilçesi olan ilçemiz Defne'de başarı çıtasını daha da yükselterek, vatanını, bayrağını, milletini seven vicdanlı ve başarılı iyi insanlar yetiştirmeye devam edeceğiz.'' dedi.

Öğretmenlerle ve öğrencilerle de sohbet ederek isteklerini dinleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, Okul Müdürü Murat Yurtsever'e, idarecilere, öğretmenlere ve öğrencilere başarılar diledi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 02.10.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 201 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler