YÜKSELİŞ AKADEMİ İSKENDERUNDA AÇILDI

Yükseliş Akademi Kurs Merkezi Yükseliş Koleji İskenderun'da hizmete açıldı.

1962'den buyana yüz binlerce mezun veren ve İskenderun'da 8 yıldır kolej olarak faaliyet gösteren bölgenin en kapsamlı koleji olarak hizmet veren Yükseliş Koleji alanında uzman kadrosuyla Yükseliş Akademi'nin açılışını yapmanın gururunu yaşıyor.

Yükseliş Koleji ve Yükseliş Akademi Kurucusu Nuri Üysen "Yükseliş Kolejinin Kuruluşunun ilk gününden itibaren, her öğrencinin iyi bir eğitimi hak ettiğine inandık. Tarafsızlığı ilke edinen ve bizimle aynı eğitim tutkusunu paylaşan öğretmenlerimizle, hedeflerine ulaşmak isteyen binlerce öğrencinin pusulası olduk. İskenderun'da eğitim faaliyetlerimizi bir adım daha ilerleterek sadece Yükseliş Koleji öğrencileri değil tüm İskenderun'da eğitim gören öğrencilerimize Yükseliş Akademi Kurs merkezinde eğitim şansı verdik" dedi.

Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem ise Yeni nesil sorularla sınava hazırlık, sınav kaygılarını giderme, eksik konuları tespit etme, okul başarısını artırmak, sınav başarısını yükseltme, meslek seçiminde rehberlik, zamanı doğru yönetme ve veli bilgilendirmesi yaptıklarını belirtirken Yükseliş Akademi kurs merkezinde Pandemi sürecine küçük gruplarla 9,10,11,12 ve TYT-AYT sınava hazırlık, her öğrenci için rehberlik, eğitim danışmanlığı, öğrenci koçluğu sunduklarını söyledi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 08.10.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 145 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler