DOÇ DR EROL KILIÇ HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Bölgemizin başarılı sağlık kurumlarından olan Özel Antakya Akademi Hastanesi kadrosuna başarılı bir isim daha ekledi.Doç.Dr.Erol Kılıç hasta kabulüne başladı. Güncel Cerrahi tedavilerden Obezite, Endoskopik kanser ve Fıtık cerrahisi konusunda tedavi yöntemleri uygulayacak olan Doç.Dr.Erol Kılıç , Obezite ve kapalı cerrahi yöntemlerini başarılı bir biçimde uygulayan ilk hekim olarak çıkıyor karşımıza.

Özel Antakya Akademi Hastanesinde hasta kabulüne başladığını ifade eden Doç.Dr.Erol Kılıç açıklamasında :” 2013 den beri Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesinde  Genel Cerrahi Öğretim Üyeliği görevini başarılı bir biçimde yerine getiren bir isim olarak Obezite, Endoskopik kanser ve Fıtık cerrahisi konusunda yaptığım başarılı çalışmalarımı bundan sonra Özel Antakya Akademi Hastanesinde devam ettireceğim.Bugün itibari ile hasta kabulüne başladım.Uzmanlık alanım ile ilgili tedaviye ihtiyaç duyan hastalarımızı Özel Antakya Akademi Hastanesine bekliyoruz.”dedi.

Özel Antakya Akademi Hastanesi hekim kadrosuna alanında başarılı bir isim olan Doç.Dr.Erol Kılıç’ı eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Özel Antakya Akademi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.İbrahim Yaman,Hastanelerinde  başarılı çalışmalarına devam edeceğine inandığı Doç.Dr.Erol Kılıç’a aramıza hoş geldiniz diyerek çalışmalarında başarılar diledi. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 09.10.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 210 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler