Hacı Şükrü Köleoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hatay Altınözü ilçesine bağlı Altınkaya mahallesinin köklü ve saygın ailelerinden biri olan Köleoğlu ailesinin kıymetli büyüğü Hacı Şükrü Köleoğlu dualar ile son yolculuğuna uğurlandı. Yirmi gün önce oğlunun 14 yaşındaki torunu Nevfel Köleoğlu’nu traktör kazasında kaybeden Hacı Şükrü Köleoğlu geçtiğimiz gün traktör kazası sonucu yaşamını yitirerek torunuyla aynı kaderi paylaştı.

Köleoğlu ailesini ve mahalle sakinlerini üzüntüye boğan merhum Hacı Şükrü Köleoğlu’nun cenazesi merkez camide öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Altınkaya Asri mezarlığındaki aile mezarlığına dualar ve gözyaşları arasında defnedildi.

Yoğun katılım ile gerçekleşen cenaze törenine katılan eş,dost,akraba ve sevenleri Köleoğlu ailesinin acısına ortak oldular. merhum Hacı Şükrü Köleoğlu için taziyenin evinin önünde kurulacak olan cenaze çadırında alınacağı bilgisi verildi.

Hatay Gazetesi olarak merhum Hacı Şükrü Köleoğlu’na Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 13.10.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 93 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler